Assassin’s Creed 4 Ücretsiz Oldu!

Assassin’s Creed 4 Ücretsiz Oldu!

15
0

Ubisoft bir süredir dağıtmadığı ücretsiz oyunlarla bizi tekrardan kavuşturdu. Ubisoft’un en sevilen oyunlarından olan Assassin’s Creed 4 Black Flag oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Assasins Creed 4 Black Flag Hakkında
1715 yılını yani “Korsanlığın Altın Çağı” denilen dönemi konu alıyor. 1700’lü yılların başında İngiltere, İspanya, Portekiz, Hollanda ve Fransa devletleri arasında bir savaş hüküm sürmektedir. Bu devletlerin tek amacı ise denizleri ele geçirmek. Korsanlar da bu dönemde devletlere çalışıyorlar. Yani paralı askerler. Bir süre süren savaş 1703 yılında Utrecht Antlaşması’nın imzalanıp barışın ilan edilmesi ile sona erer. Bunun sonucunda ise korsanlar işsiz kalır. Ortada kalan korsanlar, ortak çıkarları için birleşirler ve tüm devletlere savaş açarlar. Bu birleşim sonucunda zorunlu kaldıkları için kendi aralarında kurallar oluştururlar. Böylece tarihin ilk gerçek anlamda ırk, din, cinsiyet ayrımı olmayan, demokratik toplumu oluşur. Korsanlar, sayıları arttıkça, devletlerin donanmalarından saklanabilecekleri bir yer bulmaya çalışırlar ve Karayipler’e yerleşirler. Buralarda şehirler, sığınaklar kurarlar.

Assassin’s Creed’in asıl konu aldığı savaş olan tapınakçılar ve suikastçılar arasındaki savaş ise devam etmektedir. Tapınakçılar, suikastçıları alt edebilecek gücü ele geçirmek için Karayipler’e gelirler. Fakat suikastçılar Karayipler’e gelmiş ve korsanlar arasında sayılarını arttırmışlardır.
Oyunun ana karakteri Edward’ın hikâyesi bir gemide başlar. Edward’ın çalıştığı korsan gemisi ile bir İngiliz gemisi savaşmaktadır. Bir süre sonra Edward’ın gemisi ve İngiliz gemisi batar. Sadece Edward ve İngiliz gemisinden, Edward’ın gemisine geçerek kaptanı öldüren Duncan adlı tapınakçılara çalışan bir suikastçı sağ kalır. Edward, Duncan’ı uzun bir süre kovalar ve sonra da onu öldürürek kıyafetlerini alır. Kılık değiştirir ve Duncan’ın yerine geçer. Duncan’ın çalıştığı tapınakçıların arasına sızar ve tapınakçıların neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışır.

assassins_creed_4_black_flag

12 -17 Aralık tarihleri süresince Assassin’s Creed 4 Black Flag tamamen ücretsiz olarak indirilebilir olacak. Yine aynı şekilde Uplay hesabınıza hiçbir ücret ödemeden oyunu ekleyebileceksiniz.

Uygulamanız gereken adımlar:

  • Oyunu indirebilmeniz için bir Uplay hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer hesabınız yoksa bu adresten bir hesap oluşturun.
  • Sonra buraya tıklayarak Assassin’s Creed IV Black Flag bölümüne gidin ve “Get The Game” butonuna tıklayın.
  • ”Register For PC” yazısına tıklayın, uPlay hesabınızla giriş yapın.
  • Bu adresten Uplay programını indirin, artık oyunu oynayabilirsiniz, iyi oyunlar!

The Game Awards 2017 Ödülleri Açıklandı!