Zula Süper Lig 5. Sezon Şampiyonu Bu Hafta Sonu Belli Oluyor

Yeni sezonda lige dahil olan sürpriz takımlar ve büyüyen ödül havuzu ile rekabetin yoğun yaşandığı Zula Süper Lig 5. Sezon, 10 hafta süren zorlu karşılaşmaların ardından finallerle heyecanı zirveye taşıyacak. Sezon boyunca 10 profesyonel takımın zorlu mücadelesi yaşanırken, sezonun en iyileri, 6-7 Haziran’da gerçekleşecek ve ilk kez online ortamda yapılacak final karşılaşmalarında şampiyonluk için mücadele edecek.

Yeni ve iddialı takımlarla bu yıl daha da güçlenen Zula Süper Lig 5. Sezon, final karşılaşmalarıyla şampiyonunu belirliyor. Büyüyen ödül havuzu ve flaş transferlerle 18 Ocak’ta başlayan 5. Sezon’un final karşılaşmaları, 6-7 Haziran tarihlerinde yapılacak.  Bugüne kadar Nonstop Zula Espor Merkezi’nde seyircili olarak yapılan finaller, pandemi önlemleri çerçevesinde, ilk kez online ortamda gerçekleştirilecek.

290.000 TL ödül havuzlu final karşılaşmalarında sezonun “en”leri belirlenecek 

Zula Süper Lig 5. Sezon’da toplam 10 profesyonel takım mücadele ederken, 10 hafta süren zorlu karşılaşmaların ve çeyrek final mücadelelerinin ardından sıra büyük finallere geldi. Flaş transferlerle çok ses getiren kadroların oluşturulduğu 5. Sezon’un ödül havuzu da güncelleştirilerek 290 bin TL’ye çıkarıldı. Mod-Z ve 1907 Fenerbahçe ile Fastpay Wildcats ve Beşiktaş Espor takımlarının karşı karşıya geleceği yarı finallerin ardından, üçüncülük ve final karşılaşmalarının eşleşmeleri belli olacak.

Finaller 6 Haziranda, Gamers of Future – Beşiktaş Akademi Play-out karşılaşmasıyla başlayacak ve bu karşılaşmanın sonucu yeni sezonun takımını belirleyecek. 7 Haziran’da gerçekleşecek üçüncülük ve final karşılaşmasından önce ise, MVP, en iyi taarruz, keskin nişancı ve en iyi çıkış yapan oyuncu gibi “Sezonun En”lerinin de belli olacağı sezon finali heyecanı yaşanacak.

FİNAL PROGRAMI:

6 Haziran Cumartesi

  •  12.00 – Gamers of Future vs. Beşiktaş Akademi 
  • 13.30 – Mod-Z Esports vs. 1907 Fenerbahçe
  • 15.00 – Beşiktaş Espor vs. fastPay Wild Cats

7 Haziran Pazar

  • 12.00 – Sezonun “En”leri Ödül Töreni
  • 12.30 – 3.’lük karşılaşması
  • 14.00 – Büyük Final
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!