Yerli Oyun Soldiers of The Universe Özel Fiyatı ve Hediyeleriyle GameX 2017’de!

Son Güncelleme Tarihi:

Yerli Oyun Soldiers of The Universe Özel Fiyatlarıyla GameX 2017’de!

 

Yerli Oyun Soldiers of The Universe, Özel Fiyatlarla Oyunseverlerle Buluşmaya Hazırlanıyor

 

Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk “Hikâye Tabanlı First Person Shooter (FPS) Oyunu” olma özelliğine sahip Soldiers of The Universe (SoTU), 14 – 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda çok özel fiyatlarla tanıtılacak.

Global fiyatı 9,99 USD olan SoTU’nun Türkiye’ye özel fiyatı 20 TL olarak belirlendi. SoTU, çıkış haftasında dünya çapında 7,49 USD’den piyasaya sürülürken Türkiye’ye özel olarak %25 indirimle 15 TL’den satılacak. GameX ziyaretçileri ise SoTU’ya, fuara özel %50 indirimle 10 TL’den sahip olabilecek.

 

 

Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen “Hikâye Tabanlı First Person Shooter” oyunu Soldiers of The Universe, 14 – 17 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilecek GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’na özel sürprizleri ve fiyatlarıyla oyunseverleri bekliyor.

 

 

GameX ziyaretçilerine özel sürprizler ve cazip fiyatlar sunulacak

GameX 2017’de SoTU standını ziyaret ederek oyunu test edenler, öncelikle özel tasarım SoTU T-Shirt’ü ve posterinin yer aldığı pakete sahip olabilecek. Ayrıca fuar ziyaretçileri, SoTU’yu fuara özel %50 indirim imkânıyla satın alabilecekler. SoTU’ya indirimle sahip olan oyunseverler, özel tasarım SoTU Mousepad’ine sahip olma şansını da yakalayacak.

 

Türkiye özel fiyatı 20 TL olarak belirlenen SoTU, ilk çıkış haftası 15 TL’den oyunseverlerin beğenisine sunulacak. GameX ziyaretçileri ise SoTU’yu yalnızca fuara özel olarak 10 TL’den satın alabilecekler.

 

 

Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk “Hikâye Tabanlı First Person Shooter” oyunu olma özelliğine sahip Soldiers of The Universe’ün ekibi, Türk oyunseverlerden gelen yoğun istek üzerine hazırladıkları özel Türkçe videoyu, oyunun Youtube kanalından yayınladı.

 

 

SoTU’nun global tanıtım videosu ise oyunun 14 Eylül’de Steam üzerinden satışa çıkmasıyla eş zamanlı olarak oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

SoTU Konusu

SoTU’nun hikâyesi, ana karakter Hakan’ın babasının şehit olduğu haberini alması üzerine yurtdışındaki görevini bırakarak Türkiye’ye dönüş yapmasıyla başlıyor.

Hakan, babasının da üyesi olduğu Akıncı Beyleri’nden babasının neden şehit olduğunu öğrendikten sonra yanındaki üç kahraman Türk askeri ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin bütünlüğü için Cizre, Nusaybin ve İstanbul’da operasyonlar düzenleyip, Suriye’de gerçekleştirilen Cerablus ve El Bab operasyonlarında terör örgütlerine karşı savaşıyor.

GAMEX 2017

GameX 2017 Ödülleri Oylaması Başladı

GameX 2017 Basın – Youtuber&Streamer başvuruları başladı!

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

GameX 2017 Hakkında Merak Edilenler

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.