Yepyeni bir ödeme sistemi: PaybyMe Kart!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin inovasyonda öncü bankalarından DenizBank ile lider ödeme sistemleri firması PaybyMe, dün gerçekleştirdiği lansman ile yeni bir ortaklığı duyurdu.

Özellikle oyun sektörüne yönelik ve oyuncuların satın alma işlemlerini kolaylaştırmak adına yeni sistemler üzerinde çalışan PaybyMe; DenizBank işbirliği ile, kredi kartı olmayan oyuncuların hayatını kurtaracak bir projeye imza attı: ön ödemeli PaybyMe Kart!

The Game’de gerçekleşen lansmanda; DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve PaybyMe Kurucu Ortaklarından Emre Gürsoy, bizlere bu işbirliğinin nasıl gerçekleştiğini, PaybyMe Kart’ın yapısını ve bu kart ile oyuncuların ödeme yapmasında ne gibi kolaylıklar sağlanacağını anlattı. Bu bölümün ardından, Crytek adına Serhat Bekdemir ve Oyun Stüdyosu adına Tunga Sanalp, PaybyMe Kart’ın son kullanıcıya, yani oyunculara sağlayacağı faydalardan bahsetti.

Bir ön ödemeli kart sistemi olan PaybyMe Kart, oyuncuların kredi kartına ihtiyaç duymadan ve ekstra ücret ödemeden, güvenli bir biçimde alışveriş yapabilmesini sağlıyor.

GameXNow olarak katıldığımız lansmanda, PaybyMe Kurucu Ortağı Emre Gürsoy ile PaybyMe Kart hakkında bir röportaj gerçekleştirdik ve önemli bilgiler aldık. Röportajı aşağıda izleyebilir, lansmanın fotoğraf galerisine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!