Yeni Rainbow Six: Siege Operatörü Maverick!

Geçtiğimiz gün içinde Ubisoft’un en büyük kozlarından birisi olan Rainbow Six: Siege oyununa eklenecek yeni operatör Maverick için bir fragman yayınlandı. 

Ubisoft firmasının belki en büyük ismi belki de en büyük isimlerinden bir tanesi olan Rainbow Six: Siege oyunu her geçen gün kendini iyileştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda operatör sayısını arttırarak ön plana çıkmayı başaran oyun başarısını katlamaya devam ediyor. 19 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Six Paris Major turnuvasının finalinden sonra Maverick adlı yeni operatör oyuna resmi olarak gelecek.

Fragmana baktığımız zaman ilk saniyelerde Maverick operatörünün kolunda Arapça yazılı haritayı andıran bir dövme görüyoruz yani karakterimiz büyük ihtimalle Orta Doğu’da görev yapmış eski bir Amerikan askeri. Bunun dışında Reinforce denilen güçlendirilmiş metal duvar kaplamalarına ince uzun bir boşluk açarak rakiplerini izleyip öldürebiliyor. Özelliği itibariyle eski bir operatör olan Mira’y andırsa da silah ve karakter özellikleri bakımından farklı olacağı düşünülüyor.

Bunun yanında sızdırılan bir bilgi daha var: Artık Hibana operatörünün özelliği duvarlarda veya Reinforce denilen kaplamalarda daha ufak boşluklar açacak. Bir nevi karakterin gücünü dengelemek için yapılmış bir değişiklik diyebiliriz.

Xiaomi’nin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü EVOFONE Oldu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!