Yeni Prince of Persia mı?

Son Güncelleme Tarihi:

Prince of Persia, ilk piyasaya çıktığı günden bu yana büyük bir gelişim sergilemiş, oyuncuların gönlünü fethetmişti. Sands of Time, Warrior Whitin, The Two Thrones gibi serinin başyapıtlarıyla tepe noktasını gören Prince of Persia, son yapımından itibaren sessiz sedasız bir şekilde ortadan kaybolmuştu.

Özellikle Ubisoft’un Assassin’s Creed ile tatlı bir evlilik yaşaması, belki de Prince of Perisa’nın sonunu getirmişti. Ancak Climax Studio’un web sayfasında bulunan görseller, resmen bizlere yeni Prince of Persia’nın geleceğini gösteriyordu.

Heyecanlı bekleyişin ardından firmalardan açıklama bekledik ve gereken bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı. Ubisoft, yeni Prince of Persia ile ilgili fikirlerinin olmadığını ve bu seriye tekrar geri dönmek gibi niyetlerinin oluşmadığını savundu. Climax Studio ise görselleri sitesinden kaldırarak “Bir yanlışlık oldu onlar sadece artwork!” söylemleri ile yetindi.

Bizce yeni bir Prince of Persia yolda. Belki yanlışlıkla sızdırılmış oyun içi görseller ile yapımın bu kadar erken duyulmasını istemiyorlar. Biraz daha bekleyip neler olacak göreceğiz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!