Yeni Fortnite Battle Royale Eşyaları Yayınlandı!

Bildiğimiz üzere Fortnite: Battle Royale, son zamanlarda birçok karakter kişiselleştirme eşyası ile gündeme geldi. Gelen güncellemeler ile oyuncu sayısını katlayarak devam eden Epic Games, birkaç yeni kişiselleştirme seçeneği daha ekledi. Artık PS4, Xbox One, PC ve iOS’ta yeni bir skin ve planör mevcut.

Yeni Hingland Warrior, zırhlı, dağcı bir askere benzemekle birlikte kıyafetinde ilginç süslemeler ve zincir ile süslenmiş postalları ile birlikte karşımıza geliyor. Ayrıca her karakterin sağlayabileceği yeni bir Back Bling, Buckler ile birlikte geliyor. Ve bunları satın almak 1500 V-Bucks’a mâl olacak.

Bu arada Storm Sigil, Highland Warrior tasarımına benzer havalı bir planör. 500 V-Bucks’a mal olacak bu planörü ve kıyafeti yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Bunların yanı sıra Epic Games, oyunda alınan klipleri bir araya getirecek bir tekrar editörü eklediğini duyurdu. Buna ek olarak, oyunun mobil versiyonu kendini kanıtladı ve bu mobil versiyon oyunun Xbox One X versiyonundan çok da farklı değil.

PUBG Mobile 100 Ülkede 1 Numara Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!