XBOX Real Madrid’in Resmi Konsol Partneri Oldu

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Microsoft, futbol tarihine damga vurmuş ve Avrupa’da en çok kupa kazanmış takım olan Real Madrid ile önemli bir anlaşmaya imza attı. XBOX Real Madrid’in resmi konsol partneri oldu.

Anlaşmanın içeriği bir hayli eğlenceli. Amerika’ya kampa giden Real Madrid oyuncuları Microsoft Century City mağazasında çocuklardan oluşan yerel gruplarla birlikte Minecraft’ta kodlama yapacak. Aynı zamanda Microsoft mağazalarında FIFA 17 turnuvaları düzenlenecek ve kazananlar Real Madrid maçına bilet kazanacak.

Real Madrid Konsolu Çekilişi

Real Madrid’in bu seneki iç saha formasından esinlenerek hazırlanan 3 adet özel tasarım Xbox Design Lab kontrolörü de çekilişle dağıtılacak. Üstüne,her kontrolörün yanında bir adet FIFA 18 hediye edilecek( 21 Eylül’den itibaren EA Access Play First Trial ile herkesten önce oynayabilme şansına da erişeceksiniz).

”Yarışmaya nasıl katılıyoruz?” diye soruyorsanız:

  • @Xbox adresini Twitter’dan takip edip içinde #RealMadridXboxSweepstakes geçen postu retweetlemeniz yeterli olacaktır. Hesabınız gizliyse açmayı unutmayın 🙂

 

Dying Light İçerik Yağmuruna Tutuluyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!