Xbox PUBG’ye Çöl Haritası Geliyor!

Playerunknown’s Battlegrounds’un Xbox One’daki sürümü piyasaya sunulduğundan bu yana büyük bir oyuncu kitlesi toplamayı başardı, ancak içerik bakımından halen sadece bir harita sunuyor. Geliştirici PUBG Corp., PAX East ile birlikte Mayıs ayında bu sıkkın geçen dönemin değişeceğini duyurdu. Bu stüdyo PC oyuncuları için mevcut olan Çöl Haritası olan Miramar’ı PUBG’nin Xbox sürümüne ekledi. Harita için henüz belirli bir tarih vermeyen stüdyo, daha fazla bilgiyi yakında paylaşacaklarını duyurdu.

Miamar, Erangel’den biraz daha farklı bir yapıya sahip. Her ne kadar biyomu aynı olsa da harita yeşillik ve gürlük açısından daha canlı. Bitki örtüsünün gözümüze farklı geldiği Miamar, Erangel’den daha ilgi çekici duruyor. Bu haritada özellikle oyuncular binalar arasında koşarken çok strese maruz kalacak. Buna ek olarak harita üç adet araç içerecek. Bunlar sırasıyla minibüs, kamyonet ve jetski.

Diğer PUBG haberlerinde de gördüğümüz üzere geliştirici şu anda PC versiyonu için üçüncü bir harita üzerinde çalışıyor. Bu haritaya diğer haritalardan daha küçük bir arena diyebiliriz. Haritanın sonuç olarak daha hızlı bir oyun zevki yaşatmasını bekliyoruz. Aslında oyunun biraz daha Fortnite gibi hissettirmesini isteyen oyuncular, test sunucularında haritayı deneme şansına sahip oldu.

DayZ Baştan Aşağı Yenileniyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!