Xbox Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Mart ayına yaklaştığımız şu günlerde Microsoft, Xbox Live Gold üyelerinin önümüzdeki ay ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunları duyurdu. Xbox Mart oyunlarında, Xbox One ve Xbox 360 genelinde tanıtılan dört yeni oyun var. Özellikle oyunların yeni bir Xbox konsolu almanızı sağlayacak kadar güzel oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox One’da bu ay, Trials of the Blood Dragon ile başlıyor. Far Cry 3’ün temelinde yatan muhteşem aksiyona ve platform halinde sunulan mükemmel araç parkurlarına kadar her bir yönüyle oyuncuların gönlüne girmeyi başaran Trials of the Blood Dragon, bu ay kullanıcılara ücretsiz sunuluyor. Bunun yanında 16 Mart ve 15 Nisan arasında ücretsiz sunulacak mükemmel Shooter oyunu Superhot ücretsiz olacak. Matrix gibi mermilerin arasından sıyrılabildiğimiz ve bu sayede bölümleri geçebildiğimiz bu oyun, oyuncuları bu ay bir hayli eğlendirecek gibi duruyor.

Xbox 360 sahiplerinin ise Mart ayında indirebilecekleri iki adet oyun mevcut. Bunlardan biri Disney- Pixar yapımı Brave animasyonunun oyuna uyarlanmış hali olan Brave: The Video Game oluyor. Bir diğer oyunumuz ise birinci şahıs bulmaca oyunu olan 2012 yapımı Quantum Conundrum oluyor.

Xbox One Ücretsiz Oyunları:
  • Trials of the Blood Dragon (Mart 1-31)
  • Superhot (Mart 16 – Nisan 15)
Xbox 360 Ücretsiz Oyunları:
  • Brave: The Video Game (Mart 1-15)
  • Quantum Conundrum (Mart 16-31)
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!