Space Soldiers Kadrosu Şimdi Dağıldı! XANTARES’in Yeni Takımı

İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş’in yeni takımı belli oldu. BIG – Xantares!

Geçtiğimiz haftalarda Space Soldiers’ın dağılma haberine çok üzülmüştük. Daha sonra XANTARES’in, Twitch kanalından açtığı yayında “Kadro dağılmayacak, yeni bir organizasyon bulup yola devam edeceğiz” demesi biraz yüreğimize su serpmişti. Geçtiğimiz gün BIG takımı, bir paylaşımıyla XANTARES’i transfer ettiklerini duyurdu.

Transfer haberiyle ilgili olarak, İsmailcan Dörtkardeş bir açıklama da paylaştı:

Linkle uğraşmak istemeyenler için biz de paylaşalım, 🙂

Uzun bir süredir bir Türk takımı olarak uluslararası başarılar sağlayarak veya sağlamaya çalışarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Ancak internet altyapısı gibi bazı teknik sebeplerden dolayı sürekli zorluklarla karşılaştık. Hedeflerimi gerçekleştirebilmek adına bazı zor kararlar almak zorunda kaldım. Bunların başında uzun süredir beraber mücadele ettiğim takım arkadaşlarımı bırakmak geliyor. Hedeflerim doğrultusunda ve gelen teklifler içerisinde en doğru kararın Alman temsilcisi BIG takımı olduğuna karar verdim. Bu doğrultuda Almanya’ya da yerleşmem gerekiyor. Arkamda sevdiklerimi, ailemi ve arkadaşlarımı bırakıyorum ancak hedeflediğim başarılar için fedakarlıklar gerekiyor. Beni bundan sonra BIG çatısı altında mücadele ederken izleyeceksiniz. Öncelikle uzun süredir takım arkadaşlığından çok bana dost ve yoldaş olan takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve daima yanımızda olan siz değerli taraftarlarımıza ve takipçilerimize de ayrı teşekkürü borç bilirim. Ancak Almanya’ya yerleşiyor olmam sizden uzaklaştığım anlamına gelmiyor. Yayınlarıma oradan devam ederek sizlerle beraber olmaya devam edeceğim. İyi günler diliyor ve desteğiniz ve ayırdığınız zaman için teşekkür ediyorum.

Christmas’dan sonra duyuru yapacaklarını ancak heyecandan bekleyemediklerini belirten takım bir de formalı fotoğraf paylaştı.

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’e yeni takımında başarılar diliyoruz. Kadronun kalan oyuncularının neler yapacağı ise merak konusu.

BIG Güncel Kadrosu:

 Fatih “gob b” Dayik
 Johannes “tabseN” Wodarz
 Johannes “nex” Maget
 Tizian “tiziaN” Feldbusch
 Owen “smooya” Butterfield
– İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş
 Nikola “LEGIJA” Ninić (Koç)

Beşiktaş Esports Sürpriz Orta Koridorunu Açıkladı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.