WoW Eski Haline Geri Dönüyor!

Oyunun direktörü Ion Hazzkostas,  Twitch üzerinde yapılan AMA (Ask Me Anything) etkinliğinde WoW: Classic hakkında bazı bilgiler paylaştı.

Günümüzde birçok oyuncu World Of WarCraft’ın güncel halinden memnun değil. Hatta çoğu oyuncu WoW’un eski sürümlerini oynamaya imkan sağlayan ücretsiz sunucuları tercih ediyor. Bu sunucularla adeta bir savaş içerisinde olan Blizzard, Kasım ayında gerçekleşen Blizzcon  etkinliğinde WoW: Classic’i resmi olarak duyurmuştu. Oyunun herhangi bir ek paket almadan önceki zamanlarını yani standart sürümü oynamaya imkan sağlayan bir mod diyebiliriz.

Blizzcon’da yapılan duyurudan sonra bu haber sessizliğe kapılmıştı. Ta ki  Twitch üzerinde yapılan AMA (Ask Me Anything) etkinliğine kadar. World of WarCraft oyun direktörü Ion Hazzkostas, World of WarCraft’ın Classic sürümüyle ile ilgili son bilgileri paylaştı.

Söylenene göre Classic için açılan bütün pozisyonlar doldu ve iş ilanları kapatıldı. Hazzkostas, oyun üzerine çalışmalarını sürdürdüklerini fakat şuan duyuru için erken olduğunu söyledi.

Tahminlere göre oyunun grafikleri de yenilenecek yani bir nevi remastered sürüm denilebilir. Oyun içi sistemlerde nasıl bir yol izleneceği ise merak konusu.

Dead in Bermuda Origin’de Ücretsiz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!