World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!

Orijinal WoW’un oyun tasarımcıları Alex Afrasiabi, Tom Chilton, Jeff Kaplan, Pat Nagle ve Aaron Keller Wow Classic’te bir araya geliyor ve geliştirme sürecinden en keyifli anılarını bizlerle paylaşıyorlar.

Dünyanın dört bir yanındaki World of Warcraft oyuncuları Azeroth’un eski günlerine, World of Warcraft Classic’le dönmeye hazırlanıyor. Oyunun çıkışına günler kala Blizzard, oyunun orijinal sürümünü geliştiren ekibin önemli üyelerini bir araya getirerek onları birçoğunun kariyerinin başlangıcı olan topraklarda nostalji dolu, epik bir macerada buluşturdu.

Orijinal WoW’un oyun tasarımcıları Alex Afrasiabi, Tom Chilton, Jeff Kaplan, Pat Nagle ve Aaron Keller Wow Classic’te bir araya geliyor ve geliştirme sürecinden en keyifli anılarını bizlerle paylaşarak oyunu oynuyor. Bizlere WoW Classic with Creators’ı (Yapımcılarıyla WoW Classic) sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten ekibin videosunu aşağıda görebilirsiniz.

World of Warcraft Classic, tüm dünyada 27 Ağustos Salı günü Türkiye saatiyle 01.00’de oynanabilir olacak. Karakterlerin nasıl oluşturulacağına dair bilgiler, her bir bölge için tam sunucu listesi ve oyunculara eski arkadaşlarıyla yeniden buluşma fırsatı tanıyacak bazı kaynaklar için ilgili blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

World of Warcraft Classic ile ilgili detayları ve oyuna ilk kez başlayacaklar için faydalı olabilecek bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Netmarble, Türk Oyunlarını Tüm Dünyada Yayınlayacak

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'