World of Warcraft İçin 6. Ek Paket Geliyor!

Blizzard, World of Warcraft: Warlords of Draenor ek paketinin, 6.2 yaması ile sonlandığını ve yeni olarak oyuna ne geleceğini açıklamaya neredeyse hazır olduğunu bildirdi.

Blizzard, resmi World of Warcraft blog yazısında, yeni ek paketi haftaya gerçekleşecek olan Gamescom’da açıklayacaklarını ve açıklamanın internet üzerinden canlı olarak yayınlanacağını duyurdu. World of Warcraft efsanesinin yeni bölümünün açıklanacağı canlı yayın 6 Ağustos Perşembe günü Türkiye saati ile 19.00’da gerçekleşecek.

9 Ağustos Pazar günü Türkiye saati ile 18.00’da ise devam niteliğinde bir canlı yayın yapılacak. Bu yayında ise World of Warcraft yapımcılarının ve oyun geliştiricilerinin yeni paket hakkında sohbet etmesi planlanıyor.

Ek paket açıklaması yaklaştıkça, canlı yayınlar ile ilgili daha fazla bilgi ve detay Blizzard’ın Gamescom sayfasından açıklanacak.

World of Warcraft’ın 5. ek paketi olan Warlords of Draenor 13 Kasım 2014’te, yani neredeyse oyunun  piyasaya çıkmasından 10 yıl sonra piyasaya sürülmüştü.

Sadece 2 büyük Warlords of Draenor yaması ve yeni ek paketin beklenenden çok daha erken açıklanması ile belki de Blizzard sonunda “her seneye yeni bir ek paket” gayesine ulaşmaya bir adım daha yakın.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Buğra Ercan

Aslında Bilkent Üni. CS öğrencisi. Ama çeyrek gamer, yazar, streamer.