World of Warcraft: Ejderha Kavmi Güncellemesi ile Gökyüzünün Epik Macerası!

World of Warcraft, Dragonflight’a Ejderha Kavmi güncellemesiyle heyecan verici bir macera sunuyor! Bu devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun son güncellemesi, oyuncuları epik bir serüvene sürükleyecek ve Azeroth’un gökyüzünde hüküm süren ejderhaların etkileyici dünyasına adım atmalarını sağlayacak.

Güncellemeyle birlikte oyuncular, ejderha sürme becerilerini geliştirebilecekleri yeni içeriklerle dolu bir dünyaya dalacaklar. Aynı zamanda unutulmaz ejderha kabileleriyle tanışma fırsatı elde edecekler. Dragonflight: Ejderha Kavmi güncellemesi, World of Warcraft evreninin gökyüzündeki en güçlü varlıklarını keşfetmek için tüm oyuncuları bekliyor. Hazırlanın, göklerin üzerindeki muhteşemliği keşfetme zamanı geldi!

World of Warcraft Ejderha Kavmi Güncellemesi ile Gökyüzünün Epik Macerası!

World of Warcraft’ta, oyuncular kararlı bir Chromie ile zaman yollarındaki anormallikleri düzeltme maceralarına başlarken gelecek kapıda görünüyor. Bir sonraki Ejderha Kavmi güncellemesi (10.1.7), yakında yama test bölgesinde (YTB) yayınlanacak ve şunları içerecek:

  •  Devam Eden Hikaye Görevleri ve Hikaye Tanıtımı:

Devam eden hikâyelerin bir sonraki bölümleri çıkacak ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde gelecek olan 10.2 güncellemesindeki içeriklere zemin hazırlayacak. Oyuncular ayrıca Yeniden İşleyen Tyr görev serisinin sonraki bölümlerine de hazırlıklı olacaklar. Son olarak, Zaman Çatlakları (10.1.5) etkinlikleri sırasında, kavmin zaman yollarına yaptığı baskınlara çözüm getirmek isteyen Bronz Ejderha Kavmi görevleri oynanabilir olacak!

  • -World of Warcraft – Sonsuzluğun Şafağı – Heroic Zorluğu:

Bronz ejderhaların ezelî düşmanı Sonsuz Ejderha Kavmi, Zaman Sureti Nozdormu’nun Murozond’a dönüşümünü tetikleyerek nihai hedeflerine ulaşmak için büyük çaba sarf ediyor. Sekiz patron içeren ve yalnızca Mythic zorluğuna sahip bu mega zindan, iki adet sıraya koyulabilir Heroic zorluk seviyesindeki zindana bölünecek.

  • World of Warcraft – Yeni Genel Hedefler: Rüya Dalgaları:

Var olan çeşitli Ejderha Kavmi bölgeleri, Rüya ile uyumlu hâle gelip bölgedeki tüm nadir eşyaların ve dünya görevlerinin özel bir para birimi düşürmesine sebep olacak. Bu para birimi, bölgedeki güçlendirmeleri etkinleştirmek ve Zaman Yarıklarına benzer Uyanan Rüya istila olaylarını tetiklemek için kullanılabilir. Rüya ile güçlendirilmiş nadir eşyalar ayrıca ekipman jetonları (Forbidden Reach’teki nadir eşyaların düşürdüğü jetonlara benzer) düşürerek onları ikincil karakterler ya da yeni ve geri dönen oyuncular için harika bir yetişme ekipmanı kaynağı yapıyor.

  • -Yeni Özelleştirmeler:

Oyuncuların denemesi için birçok yeni özelleştirme sunulacak. Draenei oyuncuları, Nebi Velen’in yer aldığı özel bir görev serisini tamamlayarak yeni Man’ari Eredar özelleştirmesi elde edecekler. Gece Elfi ve Forsaken oyuncuları için yadigâr zırhı ve ilgili kilit açma görev serileri sunulacak. Ayrıca Gece Elfi oyuncuları için ilave yüz ve vücut dövmeleri ile Forsaken oyuncuları için yeni ten renkleri gelecek.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.