World of Tanks’a “Tank Football 2018” Modu Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

World of Tanks dediğimizde genellikle aklımıza ciddi bir savaş alanının birçok tank ile doldurulduğunu düşünürüz. Ancak tanklar, Tank Football 2018 adı altında başlayan Dünya Kupası’nı kutlamak için savaş alanından bir süre uzaklaşacak gibi duruyor. Tanklar, sadece sınırlı bir süre için futbol moduna sahip olacak.

Rocket League’i temel alarak geliştirilen mod, aşağıdaki videoda göründüğü gibi 3v3 oynanacak ve kullanabileceğimiz üç adet tank çeşidi olacak. Bunun yanı sıra eğlenceyi temel alan World of Tanks ekibi, tanklara Rocket League’deki zıplama ve nitro özelliğini vermese de toplara uzaktan vurabileceğimiz bir adet namlumuz bulunuyor.

İlk tank modelimiz AMX 13 105 SPORT. Bu model sahada hızlı hareket etmenizi ve karşı takımı hızlı bir şekilde alt edebilmenizi sağlıyor. İkinci modelimiz ise E 100 SPORT. Bu model bir önceki model kadar hızlı olmasa da kalede mükemmel işler çıkarmanıza olanak sağlıyor. Son modelimiz ise T-62A SPORT. Bu model ise diğer iki modelin ortasında bir hıza sahip ve özel gücü nitrosunun olması. Bu model ile orta sahada iyi işler çıkarabilirsiniz.

Cartoon Network’ün Düzenlediği Toon Kupası 2018 Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!