World of Tanks Çizgi Roman Dünyasına Taşınıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Çizgi roman ustası Garth Ennis tarafından kaleme alınan hikaye ve oyun içi yeni Premium tank paketleri 31 Ağustos itibariyle oyunseverlerle buluşuyor!

Wargaming ve Dark Horse Comics işbirliğiyle hazırlanan World of Tanks: Roll Out çizgi roman serisi 31 Ağustos itibariyle İngilizce olarak yayınlanıyor. World of Tanks oyuncu topluluğunun talepleri doğrultusunda hazırlanan çizgi roman, şimdilik Kuzey Amerika, Avustralya, Doğu ve Batı Avrupa’daki çizgi roman dükkânlarında İngilizce olarak satışa sunulacak. Ülkemizde bu çizgi romanı elde etmek isteyenler ise İngilizce olarak dijital ortamlardan satın alabilecekler.

Preacher, War Stories, The Punisher gibi çizgi romanların usta yazarı Garth Ennis tarafından tarihi olaylardan esinlenerek kaleme alınan çizgi romanı, Judge Dredd, Strontium Dog, War Stories Vol.2 gibi işleriyle ön plana çıkan çizer Carlos Ezquerra hayata geçiriyor. Çizgi romanın kapak tasarımları ise Isaac Hannaford (Halo: Reach, The Punisher) tarafından yapılıyor olacak.

World of Tanks: Roll Out, 1944 yılında, Normandiya Çıkarmasından sonra geçiyor ve bir dizi genç İngiliz tankçısının Fransa’nın savaş yorgunu topraklarında deneyimli Alman askerleri arasından sıyrılmaya çalışmasını anlatıyor.

Oyuncular World of Tanks Xbox One, Xbox 360 ve PlayStation®4 sürümlerinde çizgi romanda yer alan tankları Premium paketlerde satın alabilecek, maceraya oyunun konsol sürümlerinde devam edebilecekler. Örneğin ilk sayıda yer alan 6. Seviye British Cromwell hafif tankı Snakebite tank mürettebatı yeteneği ile geliyor ve genel nişancılık yeteneğini arttırıyor. 3 Ağustos itibariyle Snakebite temalı 3 adet Premium tank paketi World of Tanks konsol sürümü dükkânlarında sizleri bekliyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!