Wolfteam Turnuva Finali Heyecanı Eurosport’ta!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin en büyük MMOFPS oyuncu topluluğuna sahip Wolfteam’de Online Takım Turnuvası heyecanı muhteşem bir final maçıyla son buluyor. 19 milyon kayıtlı üye, 1 milyondan fazla klan ve aylık 2.5 milyon aktif oyuncusuyla Wolfteam, 2014 yılındaki turnuvalar serisini online olarak devam ettiriyor. İninal ön ödemeli kartların sponsorluğunda, 512 Takımın mücadelesiyle başlayan turnuva, 1.5 ay gibi bir sürede 700 maça sahne oldu. 4 eleme turu ardından 32 takımlı lig mücadelesinde ilk iki sırayı alan takımlar eşleşti ve finale kadar gelindi.

Bu süreç içerisinde lig maçlarında başlayan canlı yayınlarla önemli maçlar oyunculara aktarıldı. Canlı yayınlarda Dailymotion Plus yayın sponsoru olarak yer aldı ve hediyeler dağıttı. Yarı final maçlarının yapıldığı yayın 3.5 saat sürerek turnuvanın en uzun yayını oldu. Anlık 3.000’den fazla Wolfteam sever maçları takip etti, toplamda 100.000 izlenme ile ilk kez yapılan Wolfteam Online Takım Turnuvası oyuncular tarafından büyük ilgi gördü.

Final maçı için karşı karşıya gelen takımlar DeadlyShooters ve Karakama, uzun bir yol sonunda buluştular. Yarı finalde DeadlyShooters The Mawa’yı, Karakama da Gavurmacıla’ı yenerek finale geldi. 17 Eylül 2014 Çarşamba akşamı 3.lük maçı oynanırken final mücadelesi, Wolfteam TV, Dailymotion ve Eurosport Türkiye anasayfasından canlı olarak 26 Eylül Cuma akşamı 19.00’da yayınlanacak.

Türk MMOFPS dünyasının en önemli oyunu Wolfteam, ilk sezonunu düzenlediği Online Takım Turnuvası’nda Türkiye’nin en iyi 5 FPS oyuncusunu belirleyerek 2. sezon hazırlıklarına da hızlıca başlayacak ve Online Takım Turnuvası 2.5 aylık sezonlar halinde sürekli hale gelecek bir e-spor organizasyonuna dönüşecek.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!