Wolfteam Türkiye Kupasının Sahibi Galakticos!

Son Güncelleme Tarihi:

Wolfteam Türkiye Kupası’nın Yıldızlar Ligi, İstanbul’da düzenlenen final karşılaşmaları ile son buldu.

Türkiye’nin en iyi e-spor kulüplerinin 8 hafta boyunca mücadele ettiği Yıldızlar Ligi’nin finalinde Galakticos, HWA Gaming’i 3-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı ve 10 bin TL ödülün sahibi oldu.

Netmarble Türkiye’nin, ülkemizin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam oyunu için organize ettiği ve toplam 200 bin TL ödül havuzuna sahip Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi karşılaşmalarının finali İstanbul’da İtopya’da gerçekleşti. Finalde, ligi yenilgisiz sürdüren Galakticos, 1907 Fenerbahçe takımını turnuva dışına iten HWA Gaming’le karşılaştı.

8 haftalık heyecanlı maraton sona erdi

Euro Cups tarafından gerçekleştirilen ve müthiş bir çekişmeye sahne olan Wolfteam Türkiye Yıldızlar Ligi Finali’nde Galakticos unvanını korudu ve HWA Gaming’i 3-1 yenerek şampiyon olmayı başardı. 10 bin TL nakit para ödülünün sahibi olan Galakticos, Wolfteam Türkiye Kupası’na katılma yolunda da önemli bir adım attı.

Toplam 8 hafta süren Wolfteam Yıldızlar Ligi’nde Türkiye’nin en iyi e-spor takımlarından 1907 Fenerbahçe, Galakticos, Dark Passage, HWA Gaming, Game Sultan, Team Aurora, Oyunfor.Crew ve Zone E-Sports mücadele etti.

Takımların puan durumlarını ve son gelişmeleri www.joygamesports.com/wolfteam-turkiye-kupasi adresinden takip edebilirsiniz.

 

Dark Passage’dan Üst Koridorda Sürpriz İsim

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.