Wolfteam Online Takım Turnuvası’nda Son 32 Takım!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam’de, Online Takım Turnuvası’nda liglere gelindi. İninal Kartların sponsorluğunda, 10.000 TL toplam ödülle ilk sezon, 3000 takımın başvurusundan 512 takımla başlamıştı. Ağustos’un 9’unda başlayan turnuvada 480 takım elendi. 2 hafta sürecek son 32 takımlı ligin bazı önemli maçları Wolfteam Ekibi tarafından özel olarak hazırlanan stüdyoda sunulacak, yorumlanacak ve Dailymotion sponsorluğunda canlı olarak oyuncularla paylaşılacak. Turnuvanın bundan sonraki seyri şampiyonlar ligi kıvamında devam edecek ve toplanan puanlara göre, grup birincileri, rakip gruplardaki ikincilerle eşleşecek şekilde ilk 16 takım belli olacak.

Lig maçlarının yanı sıra Çeyrek, Yarı Final maçları ve Final maçları da Wolfteam Ekibi tarafından canlı olarak sunulacak. Canlı yayınların tamamı Dailymotion’dan verilecek ve Dailymotion Plus üyeliği de bu canlı yayınlarda dağıtılacak, İninal Kart da canlı yayınlarda Wolfteam oyuncularına hediye dağıtacak. Lig maçları için oluşturulan gruplar, bir canlı yayında kura çekimi ile belirlendi, tüm katılımcılara da maç saati, hangi sunucuda oynanacağı, kurallarıyla birlikte iletildi.

14 Eylül 2014 Pazar günü Final maçıyla sona erecek WOT 1. Sezon, 25 günlük bir aradan sonra 2. sezonuyla tekrar başlayacak. Bu sefer, 2.5 aylık bir sürede, lig maçları hafta sonları yayınlanacak ve sezonlar sene boyu devam edecek. Wolfteam yönetiminden gelen bilgiye göre ilk 3 ya da 4 sezon sonunda, özel bir lig sistemi de sezonluk turnuvalara bağlanmayı bekliyor.

Ateş ve Barut’la genişleyen Wolfteam, 2014 yılını Turnuva Yılı ilan ederek turnuva içeriklerine ağırlık vereceğini yılın başında ilan etmişti. Online Takım Turnuvası devam ederken, Şehir Turnuvalarına da offline şekilde Ekim ayında başlanması bekleniyor.

Turnuva ile ilgili tüm içerikleri buradan takip edebilirsiniz. Wolfteam’in turnuva takvimi açıklandıkça, sizlere haber vermeye devam edeceğiz!

2agc

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!