Wildstar’ın çıkış tarihi ve ön ödeme bonusları açıklandı

Son Güncelleme Tarihi:

30 günlük oynanış zamanına sahip olan Wildstar’ın standart sürümü 60 dolardan satıştaki yerini alacak. Ayrıca 60 dolar karşılığında arkadaşlarınızı oyun davet edebilmeniz için üç adet misafir anahtarına sahip olabileceksiniz.

Digital Deluxe sürümü ise 75 dolardan satışa çıkacak ve standart sürümün tüm içeriğine sahipken beraberinde farklı hediyelerle gelecek. Bu sürümü tercih edecek olanlar, Eldan Hoverboard bineği ve kostüm seti, bir Player Title’ı ve oyuncuların daimi olarak koleksiyonlarına katabilecekleri yeşil ve altın rengi boyaları elde edecek.

Standart sürümü satın alan oyuncular oyunlarını, eğer isterlerse çevrimiçi Wildstar mağazasından Digital Deluxe versiyonuna yükseltebilecekler.

Diğer yandan bu iki sürüm için ön sipariş verenler bazı bonuslara da hak kazanacak. 19 Mart tarihinden itibaren ön sipariş verdiğiniz taktirde hem oyunun betasına giriş yapabilecek hem de piyasaya sürülmesinden üç gün önce oyunu oynamaya başlayabilecek. Ayrıca, yine ön sipariş verenler, bir Rocket ev modeline, barınağınız için bir Ship Trophy eşyasına, bir envanter çantasına ve bir de oyun için title’ına sahip olacak. Son olarak, çevrimiçi olarak karakterinizi ve birlik adınızı erkenden kayıt edebileceksiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!