Temsilcilerimiz Space Soldiers ve Dark Passage CS: GO takımlarının, sırasıyla C ve D gruparında mücadel ettiği WESG finalleri bu sabah saat 06:30’da oynanan karşılaşmalar ile başladı.
Dark Passage sırasıyla QuetzaL, Ukraine ve TyLoo ekipleri ile karşılaşırken, Space Soldiers ise Signature, Kinguin ve Bravado ile karşı karşıya geldi. Temsilcilerimizin maç sonuçları ise şöyle:
DarkPassage 2 – 0 QuetzaL (de_cache 16-5 / de_cbble 16-5)
DarkPassage 2 – 0 Ukraine (de_overpass 16-10 / de_cache 16-10)
DarkPassage 1 – 1 TyLoo (de_cbble 16-13 / de_overpass 16 – 19)
Space Soldiers 2 – 0 Signature (de_train 16-8 / de_cache 16-7)
Space Soldiers 1 – 1 Kinguin (de_cbble 16-8 / de_train 3-16)
Space Soldiers 2 – 0 Bravado (de_train 16-10/ de_cache 16-11)
WESG Finallerinin 1. gün edilen toplu sonuçları ise şöyle:
Selfless 1 – 1 TyLoo
JYP 1 – 1 Ukraine
DarkPassage 2 – 0 QuetzaL
Space Soldiers 2 – 0 Signature
Kinguin 2 – 0 FIVE
.Russia 1 – 1 Virtus.pro
TeamOne 0 – 2 Epsilon
subtLe 0 – 2 EnVyUs
K23 1 – 1 rEAK
iGame.com 2 – 0 VG.CyberZen
Colombia 2 – 0 ENZO
Space Soldiers 1 – 1 Kinguin
Signature 1 – 1 Bravado
Selfless 2 – 0 JYP
DarkPassage 2 – 0 Ukraine
QuetzaL 0 – 2 TyLoo
K23 0 – 2 VG.CyberZen
rEAK 1 – 1 ENZO
iGame.com 2 – 0 Colombia
Epsilon 1 – 1 EnVyUs
Virtus.pro 2 – 0 subtLe
.Russia 2 – 0 TeamOne
Signature 2 – 0 FIVE
Space Soldiers 2 – 0 Bravado
Selfless 2 – 0 Ukraine
JYP 1 – 1 QuetzaL
DarkPassage 1 – 1 TyLoo
WESG Finallerinin yarınki maç programı ise şöyle:
13 OCAK CUMA
06:30 Epsilon vs. subtLe
06:30 .Russia vs. EnVyUs
06:30 Virtus.pro vs. TeamOne
06:30 K23 vs. ENZO
06:30 rEAK vs. iGame.com
06:30 Colombia vs. VG.CyberZen
08:30 TyLoo vs. Ukraine
08:30 JYP vs. DarkPassage
08:30 Selfless vs. QuetzaL
08:30 Space Soldiers vs. FIVE
08:30 Kinguin vs. Bravado
10:30 Virtus.pro vs. EnVyUs
10:30 TeamOne vs. subtLe
10:30 .Russia vs. Epsilon
10:30 K23 vs. Colombia
10:30 rEAK vs. VG.CyberZen
10:30 iGame.com vs. ENZO
12:30 FIVE vs. Bravado
12:30 Signature vs. Kinguin
12:30 Selfless vs. DarkPassage
12:30 JYP vs. TyLoo
12:30 QuetzaL vs. Ukraine
14:30 VG.CyberZen vs. ENZO
14:30 K23 vs. iGame.com
14:30 rEAK vs. Colombia
14:30 .Russia vs. subtLe
14:30 Virtus.pro vs. Epsilon
14:30 TeamOne vs. EnVyUs