Wediacorp, YouTube Yıldızları İle GameX 2016’da!

Son Güncelleme Tarihi:

1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan GameX 2016 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın katılımcıları arasında, Youtube’nin popüler isimlerini çatısı altında barındıran Youtube Partner firması Wediacorp da yerini aldı.

Wediacorp standında, Oyun Portal, Garbarius, Sarp Atilla ve Atari Kafa gibi önemli isimler takipçileri ile buluşacak.

Türkiye’nin sevilen seslerinden Zeliha Sunal, YouTube Rozeti Yapımı workshopu ile GameX 2016 ziyaretçilerinin karşısında olacak. Olay videolarıyla adından sıkça söz ettiren Arıza Adam da takipçileriyle söyleşi gerçekleştirecek. GameX 2016 süresi boyunca Wediacorp firmasının tüm partnerleri bir araya gelerek tanışma ve elbette ki takipçileri ile buluşma fırsatını elde edecek.

Elbette tüm WediaCorp  ekibi de haklarında merak edilen soruları cevaplamak için fuar alanında bulunacak. Fuar’ın son günü ise WediaCorp firmasının CEO’su Funda Şen ziyaretçilerin sorularını yanıtlayacak.

Favori Youtube yıldızlarınızla buluşmak, onlarla sohbet etmek ve Wediacorp hakkında merak edilenleri ilk elden öğrenmek için GameX 2016 biletinizi şimdiden almayı unutmayın!

Wediacorp hakkında daha detaylı bilgi edinmek için : wediacorp.com

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!