WCG Türkiye Büyük Finali'nde eşleşmeler belli oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı bünyesinde gerçekleşmesi planlanan World Cyber Games Türkiye Büyük Finali‘nin karşılaşma tablosu belli oldu. 5-8 Eylül tarihleri arasında oyuncular ile buluşacak olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı, başta Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde olanlar olmak üzere, yayınlanacak görselleri ve streamleri takip edenleri de derinden etkileyecek gibi gözüküyor. GameX içerisinde izleyicileri derinden etkileyeceğini kesin olan bu etkinliklerden biri de şüphesiz ASUS GGT sahnesinde gerçekleşecek olan World Cyber Games’in Türkiye Büyük Finali!

GameX tarafından düzenlenen elemeler sonucunda, organizasyona katılan en iyi sekiz takım, kozlarını GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda paylaşacak. Tansiyonun bir an bile düşmeyeceği karşılaşmaların tamamı ASUS sponsorluğundaki ASUS GameX Global Tournament sahnesinde oynanacak. Peki hangi takımlar, WCG Türkiye’nin şampiyonu olup Çin’de ülkemizi temsil etmek için çarpışacak? İşte bunun cevabı aşağıda.

WCG2013TurkeyLoLBracket1

Sezon turnuvalarını ve Sezon 3’ü silip süpüren, bununla da kalmayıp DreamHack Summer 2013’te ikincilik elde eden Dark Passage.Kaspersky Lab, organizasyonun sürpriz ekiplerinden Relentless ile bir üst tura geçmek için karşılaşacak. Dark Passage.Kaspersky Lab vs. Relentless karşılaşmasının galibi, Team Turquality Red ile Zone eSports arasındaki karşılaşmanın kazananıyla finale adını yazdırmak için karşılaşacak.

Bir diğer yanda ise Team Turquality’nin Gök Mavilileri Team Turquality Blue, Shop4Gamers ekibiyle mücadele verecek. TT ve DP ile şeytan üçgenini oluşturan HWA.Kingston ise yarı final için GameSatış ile kozlarını paylaşacak.

Çeyrek final mücadeleleri Perşembe ve Cuma günü ASUS GGT sahnesinde oynanacak olan WCG 2013’ün tüm maçları canlı yayınla internet üzerinden ve Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde LoL dünyasının ünlü isimlerinin yorumlarıyla izlenebilir olacak.

5-8 Eylül tarihleri arasında Bu karşılaşmalar kaçmaz, şimdiden GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı biletinizi kapın! GameX Dijital Oyun Fuarı’na ücretsiz katılmak için online davetiye almak bir tık ötenizde!

5-8 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!