Watch Dogs: Legion’a Yeni Güncelleme Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Watch Dogs: Legion’a getirileceği belirtilen multiplayer güncellemesinin duyurusu yapıldı ve modla ilgili bazı detaylar da paylaşıldı.

Watch Dogs: Legion’a Yeni Güncelleme Geliyor!

Ubisoft’un açıklamasına göre 9 Mart tarihinde oyuna multiplayer modu getirilecek. Bu modla birlikte 4 kişiye kadar ortak görev yapabilmek mümkün olacak ve çeşitli meydan okumalar ile başka oyunculara karşı oynamak da mümkün olacak. Bu modun oynanabilirliği ise ücretsiz olacak.

Bu güncelleme ile birlikte birbirine bağlı 5 görevden oluşan bir taktik operasyona erişim sağlıyor olacaksınız. Karakter ekibinizin kalitesi ve ekipmanlarınızın yeterliliği de bu görevlerde oldukça önemli olacak.

Spiderbot Arena adlı PVP modunun kilidi de bu güncellemeyle birlikte açılacak ve 4 oyuncunun örümcek robotları ile ölüm maçında birbirleriyle mücadele edebilecekleri de belirtildi. Oyuna yıl boyunca ücretsiz güncellemelerin bir parçası olarak daha fazla ortak görev, karakter ve PVE modu gelecek.

Season Pass sahibi olan oyunculara, bu güncelleme ile birlikte 2 adet tek kişilik görev hediye edilecek. Bu oyuncular ayrıca Bloodline hikaye genişlemesini, daha oynanabilir karakterleri ve ekstra DedSec görevlerini bu yılın ilerleyen günlerinde alacaklar.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.