Wargaming, Dijital Dergisini gururla sunar!

Wargaming bugün dijital dergisi “Let’s Battle”ın çıkışını duyurdu. Derginin konusu tüm Wargaming projeleri, Wargaming oyunlarına dair haberler ve savaşlar tarihini kapsayacak ve dergi tüm akıllı telefon ve tabletlerden ücretsiz olarak edinilebilecek.

Wargaming uluslararası operasyonlar, servis uygulamaları direktörü Alexander Shilyaev: “Her zaman yarattığımız içerik ve projelerimiz hakkında oyuncularımızı bilgilendirebilmek için yeni yollar arıyoruz’’ dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “Dijital dergi ile birlikte oyuncu topluluklarımıza her zamankinden daha kapsamlı bilgi sağlamak mümkün olacak. Yayınlarımız, teknoloji ve askeri alanlara merakı olan modern oyuncu nesillerinin ihtiyaçlarını giderecek ölçüde hazırlanacak.”

Dijital derginin içeriğinde Wargaming takımının kilit isimleriyle, yapımcılarıyla ve diğer üyeleriyle röportajlar, oyuncuların oyun becerilerini daha fazla geliştirebilmesine yardımcı olacak interaktif kılavuzlar, savaş tarihi üzerine makaleler ve Wargaming’ten son çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler yer alacak.

Let’s Battle’ın ilk sayısında şunlar bulunacak:

• Şehir haritalarında orta zırhlı tank kullanımı & taktik klavuzu.

• Tank fonksiyonlarına detaylı bir bakış; World of Tanks: Xbox 360 ve yeni Japon tankları hakkında bilgiler.

• World of Tanks’in kurucularından biri olan Petr Bityukov ile röportaj.

• World of Warplanes’te üstünlük kurmanızı sağlayacak önemli ipuçları.

• Wargaming’in heyecanla beklenen, deniz savaşları temalı MMO’su World of Warships hakkında özel detaylar.

• II. Dünya Savaşı dönemindeki iki önemli muharebenin, Kursk ve Filipin Deniz savaşının illüstrasyonlarla anlatılan öyküsü ve de askeri tarih, savaşlar ve oyunlar hakkında çok daha fazlası…

Let’s Battle Dijital Dergi’yi Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!