Wargame European Escalation artık Linux'te!

Sonunda beklenen oldu! Mac bilgisayarlarının dünyanın her tarafında büyük bir hızla yayılmasının ardından; Wargame European Escalation, Linux için Steam oyun listesine eklendi! Eugen Systems’in yaptığı bu hamle ile son zamanların gözde oyunu, artık egemenlik sahasını daha da genişletecek.

Ayrıca şunu da belirtmek gerek; oyunun gerek PC, gerek ise Mac sürümlerine sahip olan oyuncular, Linux sürümünü ücretsiz olarak indirebilecekler. Peki bu ne anlam taşıyor? Bu aslında bir ön hamle. Bu hamlenin yolunu hazırladığı şey ise cross-platform, yani platformlar arası mücadele! Böylece 3 platformdaki oyuncular, tek bir sanal ağ üzerinden çoklu oyuncu sistemini kullanabilecek!

Wargame European Escalation’ın efektleri ve görselleri oldukça gerçekçi görünüyor.

Son olarak getirilen güncelleme ile ranking sistemi devreye girdi, yani artık sıralamadayız. Bu büyük haberlerin ardından bize savaşa atılmak kalıyor. Serinin son bombası olan Wargame Airland Battle büyük sükse yapmıştı. Wargame Airland Battle incelememize buradan ulaşabilirsiniz. Wargame European Escalation ve Wargame Airland Battle’daki yerlerinizi almanızı öneriyoruz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!