Warface Ön Gösterimi, yeni haritaları, oyun modları ve daha fazlasıyla geliyor

Crytek’in, ücretsiz online FPS oyunu Warface yarın heyecan verici yeni bir “Ön Gösterim” sürecine giriyor. Henüz kapalı betaya erişimi olmayan oyuncular, bu güncellenen içeriğe sahip beta sürecine katılabilme şansı için bu adresten hala kayıt yaptırabilirler.

Oyuncular, oyunun yeni güncellemesiyle birlikte keşfedebilecekleri yeni haritalar, oyun modları ve ödüllerinin bulunduğu zengin bir içeriğe sahip olurken, diğer taraftan Ön Gösterim sürecinde, Blackwood ile olan çatışmayı Uzak Doğu’ya taşıyan görkemli, Çin’e özgü bir ortamı deneyimleyebilecekler. Ayrıca oyuncular ilk defa kadın asker olarak oynayabilecek, klasik ele geçir ve savun temalı oyun yapısına taze bir bakış getiren yepyeni “Yıkım” modunu deneyebilecekler. Önümüzdeki güncellemeler, Warface’te günlük üç yerine beş takım bazlı co-op (PvE) görev alınabilmesine olanak tanırken, aynı zamanda oyun-öncesi zorluk ayarlarını yaparak oyuncuların daha büyük ödüller kazanmalarını sağlayacak. Son olarak, herkesin kısa ve seçtiği sınıfa özel eğitim görevlerinden geçerek savaşa hazırlanmasını sağlayacak yeni eğitim sistemi tanıtılacak.

Ön Gösterim sürecine başlamadan önce, son dönem Kapalı Beta test süreçlerinde oluşturulan karakter kayıtları son kez silinecek. Ön Gösterim süreci, Warface’in daha önce herhangi bir Kapalı Beta testine katılan herkese açık olacak. 7 Ekim ile başlayan haftada ise, sadece davetli oyuncuların katılabileceği Açık Beta Erken Erişim süreci başlayacak. Açık Beta Erken Erişim sürecinde, Warface’in oyun içi mağazası belirli saatlerde oyuncuların kullanımına açılacak.

Oyuncular, Warface’in Ön Gösterim ve Açık Beta Erken Erişim deneyimini aşağıdaki gün ve saatlerde yaşayabilecekler:

Ön Gösterim Süreci Avrupa & Türkiye:

2 Ekim 2013, Çarşamba, 10:00 – 7 Ekim 2013, Pazartesi, 10:00

Açık Beta Erken Erişim:

Avrupa & Türkiye: 7 Ekim 2013, Pazartesi, 10:00

Türkçe başta olmak üzere, Almanca ve Fransızca yerelleştirme çalışmalarının devam ettiği Warface deneyimine, oyuncular arkadaşlarıyla çevrimiçi ve oyun-içi kolayca iletişim kurmalarına olanak sağlayan, Crytek’in sosyal oyun platformu GFACE üzerinden ulaşabilecekler. Birlikte oyun oynama deneyimini en üst düzeyde yaşatmak üzere tasarlanan GFACE sayesinde oyuncular, başarılarını diğer oyuncularla paylaşabilir, iletişim ağlarındaki arkadaşlarıyla kolayca karşılaşma ayarlayabilirler.

Dört farklı karakter sınıfı ile merak uyandıran ve takım bazlı co-op (PvE) ile rekabetçi (PvP) oyun modlarına sahip olan Warface, yüksek kalite FPS aksiyonunu ücretsiz sağlıyor. Oyunun online evreni, öğle arasında kısa süreli bir mücadelenin keyfini çıkarmak isteyenlere yada Warface’in eğlenceli dünyasını daha kapsamlı deneyimlemeyi tercih edenlere yeni görevler sunacak şekilde durmaksızın güncellenecek.

-Basın Bülteni

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!