Warcraft Filmini İzlemeye Gidenlere, WoW Bedava!

Son Güncelleme Tarihi:

Blizzard tarafından, kullanıcılara yollanan bir ankete göre Blizzard, Warcraft filmini sinemada izlemeye gidenlere, içinde bir aylık süre ve özel bir oyun eşyası da dahil olmak üzere Warlords of Draenor’a kadar olan tüm World of Warcraft paketleri ücretsiz hediye etmeyi göz önünde bulunduruyor.

wowfilm

Yukarıda gördüğünüz görsel, Reddit’te bir kullanıcı tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. Wrath of the Lich King paketinin isminin yazım hatasından dolayı görselin gerçekliği tartışılırken, onay da çok geçmeden aynı başlığın altına yorum olarak bir Blizzard çalışanı tarafından geldi.

Eğer bu teklif kabul edilirse, her Warcraft film bileti için 1 aylık oyun süresi, oyun-içi özel eşyası (daha belli değil) ve Warlords of Draenor’a kadar olan paketlerden oluşan bir The World of Warcraft “Ultimate Movie Edition” verilmesi söz konusu.

Henüz bizi ilgilendiren iki detay açıklığa kavuşmadı. Bunlardan biri, özel oyun-içi eşyasının ne olacağı, bir diğeri de bu etkinliğin dünya çapında ya da en azından Türkiye’de de geçerli olup olmayacağı.

İlerleyen günlerde, umarım aradığımız cevaplara kavuşuruz!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Baran Dişpençe

Nintendo düşkünü, lore manyağı, indie oyuncusu.