War Planet Online: Dünya Hakimiyeti Oyuncularla Buluşuyor

Son Güncelleme Tarihi:

WAR PLANET ONLINE: DÜNYA HAKİMİYETİ, 30 Ağustos’ta Bütün Dünya ile Birlikte Google Play, IOS ve Windows Mağazalarında Çıkıyor!

Tüm gezegen savaş halindeyken, cesur generaller önderlik etmeye gelir. Kontrolü ele alma sırası sende! Kendini ispatlamaya hazır mısın?

Yaz bitiyor olsa da, Gameloft’un 2017 bitmeden önce yayınlayacağı en bomba gerçek zamanlı MMO strateji mobil oyunu War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ile sağlam bir üs inşa etmek, güçlü müttefikler edinmek ve küresel bir saldırı başlatmak tamamen senin elinde, general!

Gerçek Dünya Haritası Üzerinde Ordunu Yönetme

Binlerce oyuncunun gerçek zamanlı Dünya Hakimiyeti için 7/24 savaştığı bir dünyada, müttefiklerinle bir sonraki saldır planını hazırlamayı unutma. Zırhlı tanklar, şimşek gibi hızlı jetler ve uzun menzilli toplar ile gerçek modern askeri kuvvetler senin emirlerini uygulamak için hazır bekliyor.

Doğru Komutan, Zafer Kazandırır

General, unutma ki savaş meydan da değil masada kazanılır! Hem hücüm hem de savunma stratejini belirlemende önemli rol oynayacak olan komutanlardan hangisini seçmen gerektiğine sen karar vereceksin. Her biri farklı operasyon türleri konusunda uzmanlaşmış, askeri zekaya sahip, ordunun vazgeçilmez birimleridir.

Kuracağın ittifak seni Dünya Hakimiyeti’ne biraz daha yaklaştıracak, olası her türlü engel karşısında gerçek zamanlı olarak destek almanı sağlayacak!

War Planet Online : Dünya Hakimiyeti Çıkış Trailerı :

 

 

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti MMO Strateji mobil oyunu 30 Ağustos’ta çıkıyor.

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Karta %50 İndirim!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!