Vodafone Red’liler Artık Zubizu’da Daha Da Avantajlı

Son Güncelleme Tarihi:

Müşterilerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, ZUBİZU ile yaptığı stratejik işbirliği doğrultusunda, kullanıcılarına ZUBİZU’daki 38 seçkin restoranda ve 188 şubede mevcut ZUBİZU indirimlerine ek olarak yüzde 5 daha fazla indirim sağlayacak.

Dijitalleşme vizyonu doğrultusunda müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya odaklanan Vodafone Red, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Doğuş Müşteri Sistemleri’nin hayata geçirdiği, Türkiye’nin ilk eğlence ve yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ile stratejik bir işbirliğine imza atan Vodafone Red, ZUBİZU’daki seçkin restoranlarda Red’lilere özel mevcut ZUBİZU standart segment indirimlerine ek olarak yüzde 5 indirim sunacak. Böylece tüm Vodafone Red‘liler, toplam 38 ayrı restoran işletmesine ait 188 şubede indirimli yeme-içme ayrıcalığı yaşayacak.

Vodafone

Vodafone

Engin Aksoy: “Red’li müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz” 

Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuyoruz. Bu kapsamda, Red’li müşterilerimiz için yeni bir kampanya geliştirdik. Türkiye’nin en itibarlı markalarından ZUBİZU ile yaptığımız işbirliğiyle, Vodafone Red’liler ZUBİZU’daki 38 seçkin restoranda mevcut ZUBİZU standart segment indirimlerine ek olarak yüzde 5 indirim ayrıcalığından yararlanabilecek. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle Vodafone Red müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan ise şöyle konuştu:

“ZUBİZU, değer vaadini farklı sektörlerde milyonlarca kullanıcıya başarıyla sunan, Türkiye’nin bir numaralı yaşam tarzı uygulaması. İtibarlı ve sevilen bir markayız. En önem verdiğimiz konulardan biri de müşterilere kendilerini değerli hissettirmek. Son iki yılda perakende alışverişlerinin yanı sıra restoran deneyiminin de vazgeçilmez bir parçası olmayı başardık. Türkiye’nin en iyi restoran markalarını ZUBİZU üyeleri ile buluşturduk ve kişiye özel indirimlerle kullanıcılarımıza özel faydalar sağladık. Gerek Doğuş Grubu’nun işlettiği restoranlar, gerekse diğer önde gelen önemli restoran markaları bugün ZUBİZU’nun önemli iş ortakları. Yaptığımız işbirliği ile Vodafone Red’li müşteriler artık birçok ZUBİZU restoranında daha da ayrıcalıklı olacak ve ek indirimlerden kolayca faydalanabilecek. Bu işbirliği farklı alanlarda başka iş ortaklıklarının da önünü açabilecek önemli bir adım. Vodafone gibi global ve yenilikçi bir partner ile bu işbirliğini hayata geçirdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz.”

D Gym’den Red’lilere özel ayrıcalıklar

Vodafone Red ve ZUBİZU işbirliği kapsamında, Red’lilere D Gym Etiler’in içinde yer alan D Gym Café’de ek yüzde 5 indirimin yanı sıra iç hizmetlerde de bazı ayrıcalıklar sağlanacak. Buna göre, üyelik yenilemelerde ve yeni üyeliklerde Vodafone Red’li üyelere ekstra 1 masaj hediye edilecek. İç hizmet alımlarında 1.000 TL yüklemeye 100 TL yerine 150 TL hediye edilecek.

D Gym

D Gym

Vodafone Red’in ZUBİZU işbirliğiyle başlattığı indirim kampanyasının geçerli olduğu restoranlar ise şu şekilde sıralanıyor: Barbounia İstanbul, Başköşe, Borsa, Butcha Steakhouse, Carl’s Jr., Da Mario, Delimonti, Escale, Feriye, Gina, Günaydın, Kasap & Steakhouse, Günaydın Kebap Restaurant, Günaydın Köfte & Döner, Hudson İstanbul, Kebapçı Etiler, Kilimanjaro, Kitchenette, Kiva, Lacivert, Louie İstanbul, LPM, Martinez İstanbul, Masa, Mezzaluna, Michelle Brasserie, Monochrome, Nusr-et Burger, Parle, Sait, Scarlet Steakhouse, Sele, Spago, Şans, Tamirane, Vogue, Zanzibar ve Zargana Balık.

Zubizu

Zubizu

Vodafone Red’liler Dijitalleşmede Öncü

Vodafone, 2010 yılında hizmete sunduğu Vodafone Red dünyası ile müşterileri için yüksek değer yaratmaya odaklanıyor. Vodafone’un dijitalleşme vizyonunun öncüsü haline gelen Red’lilere, bol internetli tarifeler, 104 ülkede tarifelerini yurtiçindeymiş gibi kullanma, 23 ülkeyle yurtiçi gibi konuşma, 7/24 hizmet veren özel müşteri temsilcisi, Mobil Destek Ekibi, virüs koruma servisi GüvenliNet, fotoğraf ve video gibi içerikleri saklamak için Güvenli Depo ve yeni nesil arama sistemi Call+ gibi hizmetlerin yanı sıra araçlarını yüzde 50 indirimli kiralama, havalimanına özel şoförlü VIP transferle ulaşma, havalimanında lounge’u ücretsiz kullanma, havalimanında hızlı geçiş yapma gibi ayrıcalıklar ve çeşitli marka indirimleri sunuluyor.

Wolfteam Tarihinin En Büyük İndirimi Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!