Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finalleri Başlıyor!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Finalleri artık başlıyor! Dokuz hafta boyunca tam dokuz takımın kıyasıya bir mücadele sergilediği Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi’nde artık sona yaklaşıyoruz. 27 Nisan Pazartesi günü oynanacak Papara SuperMassive vs Team Aurora maçı ile Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finalleri’nin ilk ayağı olan çeyrek finaller başlıyor.

Çeyrek finaller 27 Nisan Pazartesi günü saatlerin 14:00’ı göstermesi ile birlikte karşı karşıya gelecek olan Papara SuperMassive ile Team Aurora takımlarının ardından 28 Nisan Salı günü fastPay Wildcats vs Galakticos maçı ile devam edecek. Takımların 5 maç üzerinden oynayacağı bu mücadelelerden galip ayrılması için adeta dişlerini tırnaklarına takarak oynamaları gerekli. Her rakip çok güçlü. Her rakip çok dişli. Kazananların yarı finale yükseleceği karşılaşmalarda yarı finalde onları bekleyen rakipler 1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage!

İsterseniz Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Grup Aşaması sonuçları ile final sisteminin nasıl işlediğini bir hatırlayalım:

1)  1907 Fenerbahçe Espor 13 G – 3 M
2) Dark Passage 11 G – 5 M
3) Papara SuperMassive 10 G – 6 M
4) fastPay Wildcats 9 G – 7 M
5) Galakticos 8 G – 8 M
6) Team Aurora 8 G – 9 M
7) Beşiktaş 7 G – 10 M
8) Royal Youth 4 G – 12 M
9) 5 Ronin 3 G – 13 M

Dokuz haftalık kıyasıya bir rekabet içeren Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi grup aşamasını ilk altı sırada bitiren takımlar Kış Mevsimi Finalleri’ne katılmayı garantiler. Grup aşamasını ilk iki sırada bitiren takımlar direkt yarı finalden başlamaya hak kazanır iken geri kalan takımlar ise çeyrek finalden başlar. Çeyrek finallerde galip gelen düşük seri başına sahip takım, grup aşamasını birinci sırada bitiren takımın (yani bu tabloya göre 1907 Fenerbahçe Espor’un) rakibi olur. Yine çeyrek finallerde galip gelen yüksek seri başına sahip takım, grup aşamasını ikinci sırada bitiren takımın (yani yine bu tabloya göre Dark Passage’ın) rakibi olur. Yarı finalde galip gelen takımlar Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Finali’nde oynamaya hak kazanır.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Finalleri Çeyrek Final Aşaması fikstürü şu şekilde:

 

27 Nisan Pazartesi

14:00 – Papara SuperMassive vs Team Aurora

 

28 Nisan Salı

14:00 – fastPay Wildcats vs Galakticos

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!