Vizyona Girecek Olan Dizi Önerileri

Yeni sezon içerisinde vizyona girecek olan televizyon dizisi önerileri

Vizyona girecek olan Türk dizileri içerisinde sizler için kısa bir derleme yaptık. Keyifli okumalar dileriz. 🙂

Mucize Doktor

The Good Doctor uyarlaması, Mucize Doktor geliyor!

Vizyona girecek olan diziler listemizin birinci sırasında, The Good Doctor’ın yerli uyarlaması olan Mucize Doktor  dizisi yer alıyor. Mucize Doktor, 2019 eylül ayında Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan oturuyor. Senaryosunu ise Pınar Bulut yazacak. Dizinin en geç Ekim 2019’da yayına çıkması bekleniyor. Başrol oyuncusunun Taner Ölmez olacağını da eklemeden geçmeyelim.

Seksenler

Seksenler Geri Dönüyor!

Romantik, komedi ve nostalji tarzında olan Seksenler dizisi, 2012 – 2017 yılları arasında, TRT 1 ekranlarında 6 sezon yer almıştı. Dizide anlatıcı ve başrol oyuncusu olarak yer alan Şoray Uzun’u muhtemelen yeniden göreceğiz. Seksenler dizisinin yeniden çekileceği ise dizinin yapımcısı Birol Güven tarafından açıklandı. Bakalım başka hangi oyuncuları dizinin yeni sezon kadrosunda göreceğiz.

Love 101

Love 101, Netflix için geliyor!

Netflix için çekilen Love 101 dizisi kadrosunda Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Bade İşçil ve Selahattin Paşalı yer alacak. Adından da anlaşılacağı üzere bir aşk dizisi olacak Love 101’in çekimleri ise haziran ayı sonunda başlayacak.

Ateşe Koşanlar (Bonus)

Ateşe Koşanlar!

Bu dizinin konusu beni etkilediği için bonus olarak koymak istedim. Limon Yapım’ın Fox TV ekranlarında yayına girecek yeni dizisi, 5 itfaiyeci kadının hayatını anlatacak. Ateşe Koşanlar dizisinin senaryosunu Hülya Koper yazacak. İzmirli itfaiyeci kadınların gerçek hikayesini, Amerikan dizisi tarzında izleyici karşısına çıkaracak olan dizinin eylül ayında yayında olması planlanıyor.

Overwatch, Bayramı Boş Geçmiyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.