Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler (16-23 Ağustos)

Bu hafta vizyona girecek filmlerden gidilesi olanları sizler için derledik. Umarız hoşunuza gider, şimdiden iyi seyirler. 🙂

Kod Adı: Angel (23 Ağustos)

Bu hafta vizyona girecek filmler listemizin en başında Kod Adı: Angel geliyor. Gizli servis üyesi ve başkanın koruması olan Mike Banning’i, Başkan Allan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri saldırısı sonucu, hayata tutunmasını sağlayacak seçimleri sorgulamaya başlarken görüyoruz. Karalama kampanyasının hedefi haline gelen ve başkana suikast düzenleme teşebbüsüyle suçlanan Banning, gerçek tehdidi ortaya çıkarmaya çalışırken kendi ajansından ve FBI’dan uzak durmak zorunda kalıyor.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Sır Tutabilir Misin? (16 Ağustos)

Genç bir kadın olan Emma’nın uçak korkusu vardır ve bir iş seyahatinden döndüğü sırada büyük bir paniğe kapılır. Uçakta yaşanan hafif sarsıntılar sonucu uçağın düşmek üzere olduğunu düşünen Emma, ölmeden önce kendisine sakladığı sırları paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığını düşünen Emma, yanında bulunan adamın bir yabancı olduğunu düşünerek ona en özel sırlarını anlatır. Ancak tüm sırlarını anlattığı adam aslında ona pek de yabancı değildir.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Sar Başa (23 Ağustos)

Alper Rende ile Sar Başa Geliyor!

Bir ‘Youtuber filmi’ olan, Berk Alan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, komedi türündeki “Sar Başa” filminin oyuncu kadrosunda başrolde Alper Rende, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Alparslan Özmol, Ali Biçim ve Bilge Su Işık gibi isimler yer alıyor.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Sesinde Aşk Var (16 Ağustos)

‘Sesinde Aşk Var’ ismini ilk duyduğunuz da aklınıza Yalın’ın şarkısı geliyor olabilir fakat filmin şarkıyla herhangi bir bağı yok. 🙂 Hayatına yön vermesi gereken bir dönemde, aşık olması ile tüm dengesi bozulan genç bir kızın hikayesi konu ediliyor.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Vizyona Girecek Olan Dizi Önerileri!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.