ViewSonic, Uygun Bütçeli 4K Projeksiyon Cihazlarını Evinize Getiriyor!

PX747-4K ve PX727-4K projeksiyon cihazları, 150 inç büyük ekranda yüksek çözünürlük deneyimini 6999 TL (KDV Dahil) ‘nin altında fiyatla evinize taşıyor.

Dünyanın lider görsel ürün çözümleri sağlayıcısı ViewSonic Corp., ödüllü ev projeksiyon cihazları serisine uygun fiyatlı PX747-4K ve PX727-4K modellerini ekliyor. Sırasıyla 3500 ANSI Lümen ve 2200 ANSI Lümen parlaklığa sahip olan PX747-4K ve PX727-4K, kullanıcılara evde 150 inç büyük ekranda 4K ULTRA HD deneyimini, 6999 TL ‘nin altında fiyatlarla sunarak pazardaki en uygun fiyatlı 4K ULTRA HD projeksiyon cihazları olma unvanını elde elde ediyor.

ViewSonic Türkiye ve Balkanlar Bölge Müdürü Hasan Koçyiğit, “Geçtiğimiz yıllarda, 4K ULTRA HD Blu-ray, 4K ULTRA HD konsol oyunları ve giderek büyüyen online yayın platformlarıyla birlikte daha fazla 4K ULTRA HD içerik görmeye başladık. Yeni 4K ULTRA HD projeksiyon cihazlarımız, film gecelerini büyük ekranda daha özel bir hale getirmek isteyen kullanıcıların artan taleplerini karşılamak için tasarlandı. Müşterilerimiz oturma odalarının aydınatmasına uygun mükemmel modeli çok uygun bir fiyatla seçebilecek ve ev eğlencesi deneyimlerini geliştirmek için harika bir fırsat elde edecek.” dedi.

ViewSonic 4K ULTRA HD projeksiyon cihazları, en son XPR teknolojisini kullanarak ekrana 8,3 milyon piksel yansıtabiliyor. Ürünler bu sayede Consumer Technology Association’ın (CTA) 4K ULTRA HD sertifika standartlarını karşılıyor. Full HD’den 4 kat daha yüksek 4K ULTRA HD çözünürlüğün getirdiği en dikkat çeken fayda ise elde edilen inanılmaz netlik ve detaylı görüntüler oluyor. Cihazlar, gerçekçi görüntüler sunmak için renk ve kontrastta daha da ileri iyileştirmeler yapılmasına olanak tanıyan HDR ve Rec.2020 desteği sunuyor.

PX7-4K

İyi aydınlatılmış alanlarda kullanılabimesi için 3500 ANSI Lümen parlaklığa sahip olan PX747-4K, gün ışığı altında bile net ve detaylı görüntüler oluşturabiliyor. 4K ULTRA HD yüksek çözünürlükle elde edilen yüksek kalite, kendini özellikle büyük ekranda film veya maç seyrederken ya da oyun oynarken belli ediyor.

2200 ANSI Lümen parlaklığa sahip sürüm olan PX727-4K ise özellikle ev sinema sistemlerinde kullanılması için tasarlandı. Üründeki renk üretimi, sinema içerikleri için renk standardı olan Rec.709 renk alanının %96’sını kapsayan bir RGBRGB renk tekeriyle destekleniyor.

Her iki projeksiyon cihazında da çift HDMI girişi ve HDCP2.2 desteği bulunuyor. Böylece, 4K Blu-ray oynatıcılar ve PS4 Pro gibi ev eğlence cihazlarındaki 4K ULTRA HD içerikler kullanılabiliyor. Google Chromecast ve diğer TV dongleları gibi cihazlar da bu projeksiyon cihazlarının USB girişine doğrudan takılabiliyor ve bu sayede medya içerikleri doğrudan büyük ekrana aktarılabiliyor. Projeksiyon cihazlarında yer alan USB girişleri kablosuz cihazlar için güç kaynağı olarak da kullanılabiliyor ve harici güç bağlantısı ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Tüm ViewSonic 4K Ultra HD projeksiyon cihazları, özellikle karanlık ortamlarda rahatça kullanılabilen arka aydınlatmalı bir uzaktan kumandayla geliyor. Bu projeksiyon cihazlarının lamba ömrü SuperEco modundayken 15.000 saate kadar çıkabiliyor. Bu da cihazlarını sık kullanan kullanıcıların bile uzun yıllar boyunca lamba bakımı yapmasına gerek olmadığı anlamına geliyor.

Ev sineması deneyimini bir adım daha ileri taşımak isteyen ViewSonic, dijital projeksiyon için tüm dünyadaki sinema salonlarının %90’ında kullanılan Akademi Ödüllü® TI DLP® DMD görüntü teknolojisini kullanarak PX727-4K ve PX747-4K’nın yüksek kontrast oranıyla birlikte uzun süre doğruluğunu kaybetmeyen renkler sunmasını sağlıyor.

PX7 4K projeksiyon serileri Mart ayı başında satışta olacak.

Daha fazla bilgi için viewsonic.com/tr adresini ziyaret edebilir veya ViewSonicTR Facebook sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!