Venom Fortnite Evrenine Katılıyor!

Pek çok Marvel karakterini bünyesine dahil eden Fortnite, bu sefer de Venom karakterini bünyesine dahil etmeye hazırlanıyor.

Venom Fortnite Evrenine Katılıyor!

Popüler kültürden pek çok karakteri bünyesine katan Fortnite, daha fazla karakteri oyununa katmaya devam ediyor. Marvel evreninden de Thanos başta olmak üzere Deadpool gibi pek çok karakteri bünyesine katan Fortnite, bu sefer yine Marvel evreninden olan Venom karakterini bünyesine dahil etti.

1 Ekim tarihinde Venom: Let There Be Carnage filmi vizyona girecek. Fortnite oyununun yapımcısı olan Epic Games, bunu fırsat bilerek Venom karakterini oyuna dahil etti. Twitter’dan yapılan duyuru ile karakter hakkında bir video paylaşıldı:

Venom’ın host olarak kullandığı beden olan Eddie Brock, Venom ile ayrı bir şekilde satılmayacak. İki karakter arası dönüşümün mümkün olacağı tek bir karakter kullanılacak. Eddie Brock olarak karakteri kullanmaya başlayacaksınız ve “Venom Unleashed” yazısı ekranda çıktığında Venom’a dönüşmek mümkün olacak. Eddie Brock’un modellenmesinde de Tom Hardy referans olarak alındı.

Karakter paketini satın aldığınızda simbiyot kanatlı bir planör ile simbiyota özel ifadeler de sizlerin olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.