Valoran Kostüm Partisi başlıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Koskocaman kar taneleri gökyüzünden yavaşça süzülürken, Valoran’ı tatlı bir telaş kaplıyor. Tüm yılı Adalet Meydanlarında savaşarak geçiren şampiyonlar için yılın en beklenen anı yaklaşıyor. Zaman savaşma değil, dinlenme ve eğlenme zamanı. Valoran Kostüm Partisi yaklaşıyor ve bu partide tek savaş, en güzel kostümü seçmek için verilecek!

Bugüne kadar indirime girecek kıyafetleri hep Riot Games Ekibi belirledi, şimdiyse sıra sizde! Yalnızca Türkiye Sunucusu’nda geçerli Valoran Kostüm Partisi etkinliğinde, indirime girecek kostümleri siz belirleyeceksiniz.

22 Aralık’ta başlayacak olan Valoran Kostüm Partisi oylamaları, 26 Aralık saat 12.00’da sona erecek. Bu süre boyunca her gün, sizin için seçilen 200’den fazla kostümden dilediğiniz 3’üne oy verebileceksiniz. Etkinlik sona erdiğinde en çok oyu alan 5 kostüm27-28 Aralık tarihleri arasında RP fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak League of Legends mağazasında olacak.

En sevdiğiniz kostümlere oy vermek için vakit kaybetmeden Valoran Kostüm Partisi sayfasını ziyaret edin! Unutmayın, her gün 3 oy verme hakkınız var.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!