Valhalla Online Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

İsmini Valhalla efsanesinden almış olan, PC ve Web üzerinden oynanabilecek olan Valhalla Online Kapalı Beta dönemini tamamladıktan sonra Türkiye’de yayınlanmaya başladı!

Yoozoo Türkiye ofisi tarafindan tamamen Türkçe olarak yerelleştirilen ve oyunseverlere oldukça eğlenceli bir PvP deneyimi yaşatmaya hazırlanan Valhalla Online,  yeni nesil bir web tabanlı aksiyon RPG olarak karşımıza çıkıyor.

1 aylık  ön kayıt ve beta sürecini başarıyla geçiren Valhalla Online; MMORPG tarihinde rastlanmayan oyun içi sınıf değiştirme olanağı, ekipman çeşitliliği ve üretimi, detaylı yetenek ve rün sistemi ile oyunda vakit geçirmekten çok, stratejinin önemli ölçüde fark ettirdiğini gözler önüne seriyor.

Çok sayıda oyun içi görev, zengin içerik ve PvP alanları ile oyunculara, oyunda oldukları süre boyunca dolu dolu zaman geçirtecek olan oyunda ayrıca, Elmas Madeni, Muhafız Madeni gibi elde edilmesi güç nesneleri barındıran özel etkinlikler de oyun içi heyecanı arttırıyor. Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında sunucu 7 gün etkinlikleri geliyor. Her güne özel görev etkinliklerinin yanı sıra özel zindanlara ait görevler, sıralama ve yükleme etkinlikleri ile birlikte düzinelerce ödül dağıtacak oyun bu konuda oldukça iddialı görünüyor. Tüm bu özelliklerin yanında, özel yetenek animasyonları ve yakınlaştırma özelliği gibi yeni eklentilerle de oyunculara daha gerçekçi bir oynanış hissi sunulması hedefleniyor.

Valhalla Online, Türkçe olarak yayınlanan resmi sitesinde (vo.gtarcade.com) oyun ile ilgili tüm rehber içeriği, görselleri ve aktüel haberleri bulmak mümkün.

Aksiyon oyunlarına ilgi duyan ve yeni nesil RPG oyunu Valhalla Online’ı denemek isteyen tüm oyun severler, 18 Şubat 2019 tarihinde açılan Odin sunucusu ile birlikte mücadele etmeye başlayabilir. 🙂

PUBG Mobile Zombi Etkinliği Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.