Uygun Fiyatlı Switch Lite İçin Ön Siparişler Açıldı!

PlayStation ve Xbox gibi markalarla beraber konsol pazarının büyük bir bölümünü kaplayan Nintendo firması, Switch marka konsollarına bir yenisini ekliyor. 3 farklı modeli ve Extra Edition sürümü bulunan Nintendo Switch Lite, Amazon üzerinden ön satışta.

Nintendo Switch Lite Renkleri

Nintendo, Switch’e göre daha düşük bir fiyata satacağı Switch Lite model oyun konsollarını ön siparişe çıkardı. Swith Lite modelinin Switch modelinden ayrıldığı noktalardan, bir televizyona ya da monitöre görüntü aktarımı yapılamıyor oluşu başı çekiyor. Yine önemli özelliklerden bir tanesi ise, Lite modellerde Joy-Conlar ekran ile bağlantılı.

Nintendo Switch Lite’ın ekran boyutu da Nintendo Switch’e göre daha küçük. Ekran boyutları arasındaki fark ise 0,7 inç. İki modeldeki ekranların çözünürlükleri ise 720p kalitesinde. Tüm bunların yanı sıra; Bluetooth, NFC ve Wi-Fi teknolojilerini destekliyor.

Konsol, dört farklı modelde ön satışa sunuldu. Bu modellerden üçü gri, sarı ve turkuaz renklerinde. Dördüncü model ise Pokemon Limited Edition olarak piyasaya sürülüyor. Şu anda ön siparişte olan bu modellerin stok bilgisi, devamlı olarak güncelleniyor. Çünkü ürünler düzenli olarak bitiyor ve yenileniyor. Dört modelin de ön sipariş fiyatı aynı ve 200 dolar. Bu fiyat, Nintendo Switch model konsollardan 100 dolar daha az.

Bu arada iki modelin arasındaki teknik farklılıkların Nintendo Switch Lite için doğurduğu bir avantaj mevcut. Tüm bu eksik özellikler, aslında konsolun daha yüksek bir batarya kapasitesiyle gelmesini sağlıyor. Nintendo Switch’teki gibi yüksek güç tüketen özelliklerin olmaması, Lite model için batarya ömrü konusunda büyük bir avantaj.

Ayrıca Nintendo Switch Lite’ın 20 Eylül’de piyasaya sürüleceğini de unutmadan ekleyelim. Nintendo Switch Lite’ın Amazon sayfasına buradan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi için de buradan resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Black Desert Shai Yetenek Güncellenmesi Yapıldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!