Uthenera’dan Taktik Savaşları’nda Büyük Başarı

Uthenera, Twitch Rivals Taktik Savaşları şampiyonluğunu son maçta kaçırdı ve Taktik Savaşları oynayan en iyi Twitch yayıncısı ünvanı JoshOG’ye gitti.

125.000$ ödül havuzuna sahip olan Taktik Savaşları’nın ilk turnuvası tamamlandı. Türkiye’den bizleri temsil eden Uthenera, wtcN ve Thaldrin’in katıldığı Taktik Savaşları bizlere keyifli bir mücadele yaşattı.

2. tur karşılaşmalarında Türkiye’yi temsil eden oyuncuların aynı lobide karşı karşıya gelmesi bizim için büyük bir şanssızlık oldu. Uthenera, iki kez ilk üçte yer aldığı ve bir galibiyet elde ettiği performansıyla final aşamasına yükselme şansını elde etti. İkinci tura geçen wtcN ise başına gelen şanssızlıklar yüzünden elendi.

Uthenera 2. Oldu

Twitch Rivals Taktik Savaşları’nda temsilcimiz Uthenera’nın suikastçı kompozisyonu kurarak, oldukça etkileyici şekilde mücadele verdi. JoshOG ile karşılaşmasında JoshOG’nin beklenmedik bir şekilde suikastçı Volibear’ı seçmesi temsilcimize zor anlar yaşattı. Son turda kaybeden temsilcimiz birinciliği, Kuzey Amerikalı JoshOG’ye 5000$’ı kaptırarak 2. oldu.

Epic Games Store, 21. Ücretsiz Oyununu Dağıtıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!