Amerikan Hava Kuvvetleri ELEAGUE Sponsoru Oldu

Son Güncelleme Tarihi:

Amerikan Hava Kuvvetleri(U.S Air Force) ELEAGUE’a sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması turnuvanın bütün oyunlarını kapsıyor.

Amerikan Hava Kuvvetleri ELEAGUE İle Esporda

Amerikan Hava Kuvvetleri ELEAGUE ile geniş bir sponsorluk anlaşmasına vardı. Turnuvanın tüm şampiyonalarında adını göreceğimiz U.S Air Force ödül sunumlarında da bir yetkili ile yer alacak. Daha önce yine ELEAGUE tarafından düzenlenen Boston Major ile ortaklık kararı almış, ödül töreninde de bir komutanları ile yer almıştı. Amerikan askeri birimleri için espor alanına giriş ilk değil daha öncede Amerikan Donanması (Amarica’s Navy) NBA 2K Ligi için Grizz Gaming ile ortaklık kurmuştu. Yine aynı ligin takımlarından Pacers Gaming Indiana National Guards ile anlaşmıştı.

Amerikan Hava Kuvvetleri Boston Major Kupa Sunumu

Askeri birimlerin espor alanına girişi hedef kitlesi olan genç kuşağa ulaşma çabasından kaynaklanıyor. Böylece bu alanda bulunan gençlerin dikkatini çekmeyi hedefleyen amerikan askeri birimleri kendi pazarlama stratejisini bu yönde geliştiriyor. Amerikan Hava Kuvvetleri CS:GO için Cloud9 sponsoru da olmuştu;

Sinir Krizleri Geçirten Oyun: Geometry Dash İncelemesi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!