Ünlü Film Serisi Teksas Katliamı Oyun Oluyor!

Korku filmleri arasında önemli bir yere sahip olan Teksas Katliamı serisi, oyun dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü Film Serisi Teksas Katliamı Oyun Oluyor!

13.Cuma oyunu ile tanınan Gun Media, bu oyunda yakaladığı başarıdan sonra yeni bir oyunun hazırlıklarına da başladı. Korku temasından ilerleme kararı alan firma, bu sefer Teksas Katliamı film serisine yöneldi ve bu seriyi oyun dünyasına getirmek için çalışmalara başladı.

Serinin kötü karakteri olan “Leatherface” için bir alan adının satın alındığı ve tanıtımlar için hazırlıklara da başlandığı belirtildi. 13.Cuma filmindeki Jason Voorhees karakterini canlandıran Kane Hodder’ın stüdyo ile tekrardan çalışmaya başladığı bilgisi sızdırılırken Twitter üzerinden de son dönemlerde pek çok şifreli paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan dolayı da Teksas Katliamı oyununun geliştirilmekte olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun 13.Cuma’ya benzer bir oynanışa sahip olabileceği düşünülürken stüdyonun bildiği yoldan gitmeyerek yeni bir deneme yapması ihtimali de var.

Oyun hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Bu aşamada oyunun henüz tanıtılacak bir durumda olmadığını söylemek mümkün. İlerleyen günlerde ise bunun resmiyet kazanması ve oyunun duyurusunun yapılması bekleniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.