Unity Learn Premium Sınırsız Süreyle Ücretsiz Oldu!

Oyun sektörünün en sık kullanılan oyun motoru olan Unity, aynı zamanda kendi sitesinde de bir öğrenme servisi sunuyor. Unity Learn isimli bu serviste Unity kullanmayı öğreniyorsunuz ve bu yönde çalışmalar yapıyorsunuz. Bu servisin premium sürümü ise paralıydı ve sadece Pro yada Plus üyeleri kullanabiliyordu. Artık bu özellik kalktı ve herkese sınırsız süreyle Premium servisi ücretsiz oldu.

Unity Learn Premium Sınırsız Süreyle Ücretsiz Oldu!

Oyun geliştirmeye meraklıysanız ya da oyun geliştirmeye başlamak istiyorsanız, Unity’nin kendi eğitim serilerini gönül rahatlığıyla inceleyebilirsiniz. Bu durumla birlikte, Unity’nin neredeyse pek çok özelliği hakkında eğitim videoları bulabilirsiniz. Oyun geliştirmeye ilginiz varsa, bu ilginizi gerçekleştirmek adına Unity Learn kullanarak oyun geliştirmeyi öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Programlama dili C# ile başlayarak fizik ve matematiğin yanı sıra sanal gerçeklik ve yapay zeka gibi konuların da değinildiği bu eğitimlere erişmeye başlamak için bu linke tıklayarak ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve videoları izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.