Uncharted Legacy Of Thieves Collection’ın Fiyatı Açıklandı!

Önümüzdeki günlerde PC platformuna da çıkış yapacak olan Uncharted Legacy Of Thieves Collection’ın fiyatı açıklandı.

Uncharted Legacy Of Thieves Collection’ın Fiyatı Açıklandı!

PlayStation 5 için çıkış yapması beklenen Uncharted Legacy Of Thieves Collection’ın fiyatı açıklandı. Koleksiyonun PlayStation 5 konsoluna gelişi ise bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Videoda, koleksiyondaki oyunların yenilenmiş grafikleri de gösterildi. Sony tarafından yapılan açıklamada, PlayStation 5 donanımının gücü sayesinde, yükleme sürelerinin de kısaldığı belirtildi.

Koleksiyondaki oyunları 3 farklı grafik modunda oynayabileceksiniz. Bu modlar, oyunu oynadığınız ekranlara özel çözümler sunarak istediğiniz oyun kalitesini yaşamanızı sağlayacak. Sahip olmak istediğiniz ekran ve görüntü kalitesine göre bu modlardan birini seçerek daha iyi ya da daha performans dostu görüntüler ile oyun zevkinizi isteğiniz doğrultusunda yönlendirebileceksiniz.

Koleksiyonun çıkışı için 28 Ocak 2022 tarihi verildi. Aynı şekilde PC platformuna çıkış için de bir tarih verilmesi beklenirken bu tarih videoda paylaşılmadı. Sadece 2022’de PC platformuna çıkış yapılacağı belirtildi. Oyunun çıkış fiyatı ise 439 TL olarak açıklandı.

Koleksiyonun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.