Uncharted: Legacy of Thieves Collection Oyununun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Önümüzdeki dönemde PC platformuna çıkış yapacak olan Uncharted Legacy Of Thieves Collection’ın muhtemel çıkış tarihinin bilgisi sızdırıldı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Oyununun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Daha önce yapılan bir sızıntıya göre, oyunun 15 Temmuz tarihinde Steam’den çıkış yapacağı açıklanmıştı. Fakat yayınlanan yeni bir bilgiye göre oyunun çıkış tarihinin daha erken bir tarihe alındığı belirtildi. Epic Games veritabanına göre oyunun çıkış tarihi 20 Haziran olacak. Oyunun farklı mağazalara farklı tarihlerde çıkış yapması gibi bir durum söz konusu olmayacaksa, oyunun çıkış tarihinin Sony tarafından erkene alındığını söylemek mümkün olabilir.

Bu koleksiyonda sadece Uncharted 4 ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları yer alacak. Uncharted serisinin ilk üçlemesinin bu koleksiyonda yer almayacağı açıklandı. Bununla birlikte ilk üçlemenin de Steam’e veya başka bir PC oyun satışı yapan platformda satışa sunulup sunulmayacağı da henüz netleşmedi.

Uncharted Hırsızlar Mirası koleksiyonunun fiyatı henüz açıklanmadı. Bununla birlikte koleksiyonun çıkış tarihi de açıklanmadı. Koleksiyon için sadece 2022 yılında çıkış yapacağı bilgisi paylaşıldı.

Oyunun Steam sayfasına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.