Uncharted Kısa Filmi ile İki Nathan Buluşuyor

Nathan Fillion’ın Nathan Drake rolünü üstlendiği hayran yapımı Uncharted kısa filmi oldukça güzel gözüküyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan Uncharted filmi popülerliğini git gide arttırırken başka bir cepheden de bir Uncharted kısa filmi geldi. Ve size şunu söyleyeyim: Bir kısa film bütçesine kıyasla gerçekten güzel olmuş. Belki de gördüğüm anın heyecanıyla sizlere bunu söylüyor olabilirim ama buyurun bir de siz bakın.

Fikirleriniz ne yönde oluştu bilmiyorum ama ben bir kısa filme göre gayet başarılı buldum. Oyunun tarzını oldukça iyi bir şekilde uyarlamayı başarmışlar. Özellikle de oyuncu seçimleri buna yardımcı olmuş. Hayranların yıllardır bir Uncharted filminde Nathan Drake olarak görmek istedikleri oyuncu Nathan Fillion yüksek bütçeli bir filmde oynayamasa da istekleri karşılamış. Mimikleri, tonlamaları ve özellikle de benzerliğe ile Fillion Nathan Drake rolüne cuk diye oturmuş. Uncharted hayranlarının da aynı görüşte olduğunu heyecanlarından anlayabiliyorsunuz. Öyle olacak ki Nathan Fillion’ın Twitter paylaşımına “Nathan, büyük çaplı bir film için ne kadar istiyorsun? Bana teklifini söyle!” veya “Bu hep istediğim şeydi! Neden bir diziye dönüştürülmesin!” gibi yorumlar yapılmış.

Firefly ve Castle dizilerinden tanınan başarılı oyuncunun son günlerdeki Instagram paylaşımları ile de zaten bir kaç tahmin yapmaya başlamıştık. Önce şarkıcı Drake’in bir fotoğrafını paylaşıp 7/16/18 şeklinde açıklama yapan Fillion, daha sonra da aynı açıklamayla harita ve eski kağıtlar üzerinde bulunan bir büyüteç paylaşmıştı. Başrolde yer aldığı ufak çaplı filmi yayınlanınca Instagram’dan şöyle bir açıklama yaptı.

Bu benim uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Ama daha da önemlisi, uzun zamandır görmek istediğim bir şeydi. Eğer zamanında boynunuza pelerin görevi görsün diye bir havlu astıysanız, veya kafanıza fötr şapka geçirip bir kırbaçla neredeyse gözünüzü çıkaracak duruma geldiyseniz bu sizler için.

7/16/18

A post shared by Nathan Fillion (@nathanfillion) on

Ayrıca Nathan Fillion’ın hala önümüzde yıllarda vizyona girecek Uncharted filmi için seçilme şansının olduğunu söylemeliyim. Tom Holland’ın genç Nathan Drake’i oynayacağı açıklansa da, bunun haricinde filmde orta yaşlı bir Nathan bulunacaksa daha mantıklı bir seçim düşünemiyorum.

Resident Evil 4: HD Project Mod Artık İndirilebilir!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!