Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam’e Geldi!

Son Güncelleme Tarihi:

God Of War oyunundan sonra Sony, bu sefer de Uncharted 4 ve Uncharted: Kayıp Miras oyunlarını Steam mağazasında yayınladı.

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam’e Geldi!

Pek çok Sony yapımı PlayStation oyunu Steam’de yer almaya başladı. Sony’nin popüler oyunlarından ek gelir kazanma sebebiyle seçtiği bu strateji dikkat çekerken, daha fazla oyun da Steam’de yer almaya devam ediyor. Horizon Zero Dawn, Days Gone ve God Of War oyunundan sonra bu sefer de Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam’e geldi. Uzun bir süredir PC platformuna geleceği yönünde söylentiler çıkan Uncharted serisinin geleceği de böylece belli olmuş oldu.

Bu koleksiyonda sadece Uncharted 4 ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları yer alacak. Uncharted serisinin ilk üçlemesinin bu koleksiyonda yer almayacağı açıklandı. Bununla birlikte ilk üçlemenin de Steam’e veya başka bir PC oyun satışı yapan platformda satışa sunulup sunulmayacağı da henüz netleşmedi.

Uncharted Hırsızlar Mirası koleksiyonunun fiyatı henüz açıklanmadı. Bununla birlikte koleksiyonun çıkış tarihi de açıklanmadı. Koleksiyon için sadece 2022 yılında çıkış yapacağı bilgisi paylaşıldı.

Oyunun Steam sayfasına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.