Twitch Prime’dan Ücretsiz Ağustos Oyunları

Temmuz ayı, herhangi bir Amazon Prime aboneliğine dahil olan Twitch Prime üyeleri için yoğun bir aydı. 2019 Prime Günü, bu yıl 48 saat boyunca sürdü ve rekabet halinde olduğu şirketlerden daha çok sayıda satış ortaya çıkardı. Ağustos ayının sonuna geleceğimiz için satışlar sonbahar indirimleri ve tatil sezonu hazırlıkları ile sakinleşmeye başladı. Fakat bu esnada, Twitch Prime ücretsiz aylık oyunlar ve çeşitli oyun ganimetleri şeklinde hediyeler sunmaya devam ediyor. Bu ayın ücretsiz oyunlarına 3 Eylül’den itibaren ulaşabilirsiniz. Oyunlara kısaca şöyle bir göz atalım.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Bu ayın en göze çarpan ücretsiz oyunu Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Bu oyun, keşfedildikçe giderek daha fazla yetenek ve form kazanan, maceracıya dönüşmüş genç bir sihirbaz olarak oynadığınız Metroidvania tarzı bir oyun. Üstelik, en iyi retro oyunlarından biri olma yolunda ilerliyor.

Wonder Boy: The Dragon's Trap.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Pumped BMX Pro

Pumped BMX Pro, platform tarzı seviyelerde bisiklet ve hile kombinasyonlarını çıkardığınız bir arcade yarış oyunu. 60 etap ve 200’den fazla görevi 15 farklı bisiklet ile oynayabilirsiniz.

Pumped BMX Pro

Pumped BMX Pro

Mable and The Wood

Mable and the Wood, canavarları avlayabileceğiniz ve formlarını alabileceğiniz bir başka Metroidvania tarzı oyun. Büyük canavarları avlayabilir ve onları yok ettikten sonra, dünyayı kurtarmak ya da yok etmek için güçlerinizi kullanabilirsiniz. Daha az şiddet isteyen oyuncular, bosslar dahil hiçbir şeyi öldürmeden de Mable’ı tamamlamak için gizli yollar arayabilirler.

 Mable and The Wood

Mable and The Wood

Automachef

Automachef mutfaklar tasarlayabileceğiniz, makineleri programlayabileceğiniz ve bu fikirlerin hayata geçişini izleyebileceğiniz bir kaynak yönetim, bulmaca oyunu.

Automachef

Automachef

Hatırlatalım, bu ücretsiz oyunları talep etmek -Twitch Prime ile- için Twitch hesabınızın Amazon Prime hesabınızla bağlantılı olduğundan emin olmalısınız.

Twitch Prime’ın diğer avantajlarından bazıları şunlar: 12 aylık ücretsiz Nintendo Switch Online ve Apex Legends, Red Dead Online, League of Legends gibi oyunlar için ücretsiz skinler, kostümler, ifadeler ve daha fazlası. Eğer Twitch Prime abonesi değilseniz 30 günlük ücretsiz deneme sürenizi kayıt olduktan itibaren kullanabilirsiniz.

Rockstar Games’den Bully 2 2020’de Geliyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!