Türk Telekom’un Yeni Markası GAMEON Duyuruldu!

Türk Telekom’un oyunseverlere özel pek çok kampanya ve fırsatı kapsayan yeni markası olan GAMEON’un duyurusu yapıldı!

Türk Telekom’un Yeni Markası GAMEON Duyuruldu!

Teknoloji ve dijital dönüşümde önemli çalışmalara imza atan Türk Telekom, bu alanda yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Oyunseverlere özel kampanyaları ve çeşitli fırsatları kapsayan Türk Telekom’un yeni markası GAMEON’un tanıtımı yapıldı. Türk Telekom, gelişen oyun ekosistemindeki kullanıcıların deneyimlerini arttırmak üzere tasarladığı GAMEON’u “Göster Gücünü!” mottosu ile hayata geçirdi.

Lansmana özel; 100 Mbps’ye kadar yüksek indirme hızlı ve yüksek upload kapasiteli fiber internet ve League of Legends (LOL) oyununa özel Efsane LOL Paketini içeren kampanya kapsamında bir ilke de imza atıldı. Oyun severler yalnızca GAMEON’a özel LOL kampanyası ile kostüm, deneyim puanı ve para (RP) gibi oyun içi özel faydalara sahip olabilecekler. GAMEON, ayrıca oyunseverlere hitap eden pek çok kampanyayı ve bazı oyunlara özel oldukça büyük fırsatları bünyesinde barındıracak.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal: “Fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıyor, ülkemizin dört bir yanını fiber ağlarla örüyoruz. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken, zengin bir yelpazede ürün ve hizmetlerimizle kullanıcılarımıza ulaşıyor, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Son dönemde özellikle oyun ekosisteminde yaşanan gelişmelerin ışığında, bu alandaki kullanıcıların deneyimlerini genişletecek bir dünyanın kapılarını açtık. GAMEON ile oyun severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir evren oluşturduk. Teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimimiz ile değer üreten anlayışımızla önümüzdeki dönemde oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacağız. Dijital oyun platformumuz Playstore ile bugüne kadar binden fazla popüler PC ve Mobil oyunu ile çeşitli oyunların paketlerini dünya ile aynı anda, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunarken, şimdi GAMEON ile daha entegre bir platformun kapılarını açıyoruz. Oyunseverlere fiber altyapı gücümüzle yüksek hızlı internet sağlarken, donanım desteği, marka iş birlikleri, oyun içi sürprizler gibi birçok ihtiyaca odaklanan içeriklerle yanlarında oluyoruz” dedi.

GAMEON hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu linke tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

GAMEON sosyal medya hesaplarına aşağıdan erişebilirsiniz:

GAMEON Discord

GAMEON Facebook

GAMEON Twitter

GAMEON YouTube

GAMEON Instagram

GAMEON Twitch

GAMEON Twitch

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.