Türk Oyunu Last One, Steam’de!

Son Güncelleme Tarihi:

Ülkemizin bağımsız oyun stüdyolarından Phoenix Interactive tarafından geliştirilen The Last One, Steam mağazasındaki yerini aldı.

Konu olarak 2013 yılındaki İstanbul’un düşüşünü ele alan yapım, bilimsel bir deneyin ölümcül felaketlerinde kontrolü bize verecek. En büyük düşmanlarımız ise kana susamış zombiler ve İstanbul’un tenha sokakları olacak.

last one2

4K grafik desteği ve önemli detaylarla İstanbul: Last One!

İstanbul’u mükemmel detaylarla oluşturduğunu iddia eden yapımcı firma, ayrıca 4K grafik desteğine de yer veriyor. Özelleştirilebilir silahlar, eklentiler ve karakter seviyeleri oyunun öne çıkan özellikleri arasında. Tek oyunculu, çoklu oyuncu, dalga modu ve eşli oyuncu modu oyunun ilk etaptaki modları olacak. Gelecek Eylül ayında satışa sunulacak oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir, destekte bulunabilirsiniz.

Bir zamanlar “muhteşem” olarak anılan İstanbul düştü. Teçhizatını hazırla, zombi sürülerini yok et ve evini geri al ! Felaketin arkasındaki gizli planları ortaya çıkar ve zombileri neyin kontrol ettiğini öğren. Ordu ve isyancılar arasında seçim yaparak İstanbul’u kontrol etmek için savaş !

 

Türkiye Overwatch Dünya Kupası’na Veda Etti

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!